سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۳۰ فروردین ۱۴۰۰

اجرای 192 طرح اشتغال و خودکفایی کمیته امداد در رامسر - صفحه اصلی.old

 

 

نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

اجرای 192 طرح اشتغال و خودکفایی کمیته امداد در رامسر

اجرای 192 طرح اشتغال و خودکفایی کمیته امداد در رامسر


مدیر کمیته امداد امام خمینی رامسر از اجرا شدن 192 طرح اشتغال در سال گذشته با هزینه‌ای بیش از 21 میلیارد و 125 میلیون ریال در این شهرستان خبر داد.

اجرای 192 طرح اشتغال و خودکفایی کمیته امداد در رامسر

به گزارش خبرگزاری فارس از ساری به نقل از روابط عمومی کمیته امداد امام خمینی مازندران، پرویز سرایی از اجرا شدن 192 طرح اشتغال در سال گذشته با هزینه‌ای بالغ بر 21 میلیارد و 125 میلیون ریال در این شهرستان خبر داد.

وی اظهار کرد: از این تعداد طرح 134 طرح خوداشتغالی با هزینه‌ای به ارزش 19 میلیارد و 40 میلیون ریال، تعداد 43 طرح توان‌افزایی به ارزش یک میلیارد و 740 میلیون ریال و تعداد 15 طرح آن کارانگیزی به ارزش 345 میلیون ریال را شامل می‌شود.

سرایی با اشاره به اجرای طرح‌های خوداشتغالی و ایجاد فرصت‌های شغلی مناسب برای خانواده‌های نیازمند، افزود: کمیته امداد با اتخاذ سیاست‌های موثر و کارآمد در راستای تأمین عزت و کرامت خانواده‌ها و رسیدن به استقلال اقتصادی از مسیر اشتغال گام برمی‌دارد.

وی توانمندسازی خانواده‌ها را از اولویت‌های اصلی کمیته امداد دانست و گفت: تلاش می‌کنیم تا با پرداخت تسهیلات به مددجویان زیر پوشش و اجرای طرح‌های اشتغال زمینه‌ای فراهم شود تا بتوانند به مرحله خودکفایی رسیده و از زیر چتر حمایتی کمیته امداد خارج شوند.