جهش تولید | شنبه، ۱۶ فروردین ۱۳۹۹

اجرای 13 پروژه عمرانی موقوفات در مازندران - نمایش محتوای خبر

 

 

اجرای 13 پروژه عمرانی موقوفات در مازندران

رئیس بنیاد توسعه عمران موقوفات مازندران گفت: 13 پروژه عمرانی موقوفات با 7 هزار و 800 مترمربع عرصه و 27 هزار متر مربع اعیان در مازندران در حال اجرا است.

اجرای 13 پروژه عمرانی موقوفات در مازندران

رمضانعلی صیدانلو امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس از شهرستان ساری، اظهار کرد: عملیات اجرایی پروژه‌های عمرانی موقوفات استان در قالب مدیریت طرح و مشارکت با بخش خصوصی انجام می‌شود.

وی با اشاره به اینکه مازندران ظرفیت خوبی در جهت ایجاد پروژه‌های عمرانی موقوفات دارد، افزود: 13 پروژه عمرانی موقوفات در استان مازندران در حال اجراست.

رئیس بنیاد توسعه و عمران موقوفات مازندران بزرگ‌ترین پروژه عمرانی موقوفات استان را در شهرستان بهشهر با نام پروژه تجاری میلاد دانست و تصریح کرد: 13 پروژه عمرانی با 7 هزار و 800 متر مربع عرصه و 27 هزار متر مربع اعیان در مازندران در حال اجرا است.

این مسئول از هزینه 6 میلیارد تومانی برای پروژه‌های عمرانی موقوفات استان خبر داد و گفت: برای پروژه‌های عمرانی موقوفات استان تا روز تکمیل 27 میلیارد تومان هزینه می‌شود.

صیدانلو با اشاره به میانگین پیشرفت 55 درصدی پروژه‌های عمرانی موقوفات مازندران، بیان کرد: کلنگ اجرای پروژه عمرانی موقوفه میرزا مهدی‌خان اشرفی در دهه فجر در شهرستان بهشهر بر زمین زده می‌شود.

وی با اشاره به کاربری تجاری موقوفه میرزا مهدی‌خان اشرفی، گفت: مساحت این موقوفه 700 متر مربع است که در 2 هزار و 400 متر اعیان اجرا می‌شود.