جهش تولید | شنبه، ۱۰ آبان ۱۳۹۹

اجرای 100 پروژه توسط سازمان عمران شهرداری ساری در 90 روز - صفحه اصلی.old

 

 

نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

اجرای 100 پروژه توسط سازمان عمران شهرداری ساری در 90 روز

اجرای 100 پروژه توسط سازمان عمران شهرداری ساری در 90 روز


سازمان عمران شهرداری ساری از ابتدای سال جدید بر اساس آمار در 90 روز آغازین این سال بالغ بر 100 پروژه عمرانی را به اجرا و بهره برداری رسانده و برخی دیگر از این پروژه ها نیز در دست اقدام دارد.

اجرای 100 پروژه توسط سازمان عمران شهرداری ساری در 90 روز

سید کمال آقامیری مدیرعامل سازمان عمران شهرداری ساری روز دوشنبه با بیان این مطلب گفت: این حرکت پویا در صورتی است که امروز مباحث توسعه و عمران شهری در کشور با محدودیت های شدید مالی مواجه است .

وی با اشاره به اینکه تیم های عملیاتی سازمان عمران از ابتدای سال جاری 37 پروژه راهسازی را به انجام رسانده اند ، اظهار داشت : انشالله در آینده ای نزدیک این پروژه ها با اولویت بندی به مرحله آسفالت خواهند رسید.

آقامیری با بیان اینکه تیم های عملیاتی سازمان عمران از ابتدای سال تاکنون در 33 محله عملیات آسفالت را اجرا کرده اند ، گفت: علیرغم محدودیت های شدید مالی در حوزه تأمین قیرمورد نیاز برای تولید آسفالت ، سازمان عمران در بحث اجرای این عملیات ، تمام توان خود را به کار بسته تا بتواند با رعایت عدالت محوری این پروژه را در تمامی نقاط به مرحله اجرا و بهره برداری برساند .

وی با اشاره به احداث 6 پروژه بزرگ کانال در سطح شهر گفت: این پروژه در راستای هدایت و مهار آب های سطحی به سازمان محول شده که کانال اسپیورد تا کوی اتحاد مهمترین آن محسوب می شود .

آقامیری میزان دیوار احداث شده در نقاط مختلف شهر ساری را چهار مورد عنوان و تصریح کرد : این پروژه در راستای ساماندهی اراضی و معابر شهری انجام گرفته و هم اکنون نیز اجرای این پروژه در گلخانه سازمان فضای سبز در جریان است .

به گفته آقامیری احداث نوه بتنی در 7 محله ، اجرای عملیات پیاده روسازی در 4 محله و نصب جدول در 6 محله از دیگر اقدامات این سازمان بوده که به منظور عمران و آبادانی شهر ساری اجرا شده است .

مدیرعامل سازمان عمران با تأکید بر اینکه رضایت شهروندان را بزرگترین سرمایه و انگیزه فعالان عمرانی شهر برای تلاش شبانه روزی و مستمر خود می دانیم ، خاطر نشان کرد: تحت هیچ شرایطی اجازه نمی دهیم این سرمایه ارزشمند، در معرض دست اندازی های حاشیه ای قرار گیرد.