سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | جمعه، ۲۷ فروردین ۱۴۰۰

اجرای پروژه های عمرانی موقوفات برای زنده شدن نیت واقف است - نمایش محتوای خبر

 

 

اجرای پروژه های عمرانی موقوفات برای زنده شدن نیت واقف است

به گزارش روز یکشنبه روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان مازندران، حجت الاسلام والمسلمین ' ستار علیزاده ' در آیین تودیع و معارفه رئیس جدید بنیاد توسعه و عمران موقوفات مازندران که در محل اداره کل اوقاف و امور خیریه مازندران برگزار شد، با بیان اینکه در اوقاف کارفرمای ما خداوند و اهل بیت (ع) هستند، گفت: حرکت در مسیر ولایت حرکت در مسیر واقعه غدیر است.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه مازندران با اشاره به اینکه همه ما سربازان موقوفات هستیم، عنوان کرد: رویکرد روسای ادارات اوقاف و بنیاد توسعه عمران موقوفات یک رویکرد مطلوب و خوب است.

علیزاده بر تعامل بنیاد توسعه عمران موقوفات و ادارات اوقاف و امور خیریه شهرهای مازندران تاکید کرد و گفت: بهترین راه تحول اقتصادی در حوزه موقوفات، اجرای پروژه های عمرانی است.

وی به شعار سال مقام معظم رهبری اشاره کرد و بیان داشت: اجرای پروژه های عمرانی موقوفات یکی از تحول های اقتصادی سازمان اوقاف و سازمان بنیاد توسعه عمران موقوفات کشور است که در راستای منویات مقام معظم رهبری انجام می شود.

این مسئول با بیان اینکه باید در حوزه موقوفات تحول اقتصادی مناسبی صورت بگیرد، یادآور شد: ما در اوقاف به تحرک و فعالیت جهادی نیازمند هستیم.

علیزاده، اجرای پروژه های عمرانی موقوفات که به نفع موقوفه باشد را از سیاست های اصلی سازمان اوقاف در اجرای این پروژه ها برشمرد و تصریح کرد: در تمام شرایط فعالیت های عمرانی ما در جهت زنده شدن نیت واقف، افزایش بهره وری موقوفات و اجرای امینانه نیت آن است.

{jcomments off}