سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۱ اردیبهشت ۱۴۰۰

اجرای عملیات احداث 57 ساختمان اداری و عمومی در مازندران - نمایش محتوای خبر

 

 

اجرای عملیات احداث 57 ساختمان اداری و عمومی در مازندران

مدیرکل راه و شهرسازی مازندران از اجرای عملیات احداث بیش از 57 ساختمان اداری، دولتی و عمومی از محل اعتبارات مصوب ملی و استانی با اعتبار 623 میلیارد ریال توسط این اداره‌کل خبر داد.

اجرای عملیات احداث 57 ساختمان اداری و عمومی در مازندران

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان ساری به نقل از روابط عمومی اداره‌کل راه و شهرسازی مازندران، حیدر نوروزی با اعلام اینکه خبر توجه به بحث بهداشت و درمان و رشد و ارتقای فرهنگی جامعه را از مهم‌ترین سیاست‌های دولت عنوان کرد و گفت: این اداره‌کل با همکاری سایر مراجع استانی و کشوری از تمام ظرفیت‌های استان برای نیل به این هدف مقدس استفاده می‌کند.

وی از ایمنی، فناوری مناسب و مدیریت کیفیت به‌عنوان سه اصل تأثیرگذار در ساخت‌وسازها یاد کرد و افزود: مازندران یکی از توانمندترین استان‌های کشور از لحاظ نیروهای فنی و مهندسی بوده و شرکت‌ها و مشاوران توانمند این استان در بسیاری از پروژه‌های ملی و حتی بین‌المللی در کشورهای همسایه در حال فعالیت است.

مدیرکل راه و شهرسازی مازندران درباره عملیات اجرایی در دست اجرای این اداره‌کل در سطح استان، تصریح کرد: هم‌اکنون این اداره‌کل براساس اعتبارات مصوب استانی و ملی، احداث ساختمان‌های اداری مورد نیاز دستگاه‌های اجرایی مشتمل بر 57 پروژه ساختمان اداری از جمله فرمانداری‌ها (هشت پروژه)، بخشداری‌ها (9 پروژه)، کتابخانه‌ها (پنج پروژه)، مجتمع‌های فرهنگی (6 پروژه) و بیمارستان‌های دولتی فوق‌تخصصی (چهار پروژه) و ساختمان ثبت اسناد (یک پروژه)، ساختمان ثبت‌احوال (یک پروژه) و محیط‌بانی (چهار پروژه) را با اعتبار 623 میلیارد ریال در دست اجرا دارد.

نوروزی با بیان اینکه کمبود اعتبارات مالی دامن‌گیر پروژه‌های اجرایی این استان شده است، گفت: با وجود همه مشکلات در سال گذشته این اداره‌کل، موفق به تحویل ساختمان انتقال خون استان، بخشداری دهفری (فریدونکنار ) و مرکز لرزه‌نگاری ساری شد.