جهش تولید | چهارشنبه، ۸ بهمن ۱۳۹۹

اجرای طرح هجرت سه در مازندران با جدیت دنبال شود - نمایش محتوای خبر

 

 

اجرای طرح هجرت سه در مازندران با جدیت دنبال شود

به گزارش خبرنگار مهر، سید علی اکبر طاهایی صبح شنبه در جلسه ستاد ساماندهی جوانان استان در سالن شماره یک استانداری مازندران اظهار داشت: همه دستگاه اجرایی در طرح اردوهای جهادی هجرت سه که سازمان بسیج سازندگی سپاه عهده دار است، مشارکت کنند.

وی با بیان اینکه طرح  اوقات فراغت جوانان در فصل تابستان اجرایی می شود، گفت: در عصر حاضر دستگاههای متولی اوقات فراغت نقش مؤثر و بسزایی در تاثیرپذیری وهدایت جوانان در استفاده بهینه از فرصتها را خواهند داشت.

استاندار مازندران افزود: جهت گیری به موضوع ورزش و جوانان از خدمات ارزنده دولت نهم و دهم بوده است، که ما هم اکنون شاهد افتخار افرینی های ورزشکان در عرصه های ملی و جهانی هستیم.

طاهایی با تاکید بر اینکه دستگاههای اجرایی جهت آشنایی جوانان با مهارت های شغلی مشارکت کنند، گفت: سامانه اوقات فراغت در شهرهای استان تشکیل شود.

رئیس اداره فرهنگی اداره کل تبلیغات اسلامی مازندران گفت: درایام تعطیلات تابستانی، 200 مبلغ  از سوی سازمان جهت آموزش جوانان در طرح اوقات فراغت به مناطق مختلف  استان  اعزام شدند.

علی رضا زرقانی در ادمه این جلسه  از اعزام هزار نفر در قالب اردوهای طرح اوقات فراغت به مشهد مقدس در نیمه دوم شهریور سالجاری خبر داد.

وی بیان داشت: 14 هزار نفر در سال گذشته در طرح اوقات فراغت شرکت کردند که پیش بینی می شود در سالجاری این تعداد افزایش پیدا کند.

رزقانی گفت:  چهار هزار و 500 نفر در مراسم اعتکاف دانش اموزی در سال گذشته شرکت کردند.