جهش تولید | دوشنبه، ۱۰ آذر ۱۳۹۹

اجرای طرح نشاط معنوی در 12 بقعه متبرکه ساری - نمایش محتوای خبر

 

 

اجرای طرح نشاط معنوی در 12 بقعه متبرکه ساری

به گزارش خبرگزاری فارس در ساری، حجت الاسلام ابراهیم حیدری در بازدید از اجرای طرح نشاط معنوی امامزاده عباس(ع) ساری با اشاره به اینکه غنی‌سازی اوقات فراقت جوانان و نوجوانان در پناه امامزادگان یکی از اهداف اجرای طرح نشاط معنوی است، اظهار داشت: این طرح در راستای دستورالعمل‌های سازمان اوقاف و رهنمودهای مقام معظم رهبری و نماینده ولی فقیه در سازمان اوقاف انجام می‌گیرد.

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان ساری عنوان کرد: برنامه‌های مختلف فرهنگی و اجتماعی در راستای غنی سازی اوقات فراقت جوانان و نوجوانان در امامزادگان مرکز استان و در راستای طرح نشاط معنوی برگزار می‌شود.

حیدری با بیان اینکه ظرفیت بالایی در راستای اجرای برنامه‌های فرهنگی و مذهبی در امامزادگان ساری وجود دارد، افزود: با برنامه‌ریزی بلندمدت و اجرای هدفمند طرح‌های فرهنگی سازمان اوقاف در امامزادگان شهرستان ساری می‌توان از این ظرفیت‌ها به شکل مناسبی بهره‌گیری کرد.

وی از اجرای طرح نشاط معنوی در 12 امامزاده و بقعه متبرکه شهرستان ساری خبر داد و بیان داشت: 20 مرداد ماه سال جاری زمان پایان کلاس‌های طرح نشاط معنوی در امامزادگان و بقاع متبرکه مرکز مازندران است.

این مسئول از برپایی خیمه‌های معرفت در راستای اجرای طرح نشاط معنوی در امامزادگان شاخص شهرستان ساری خبر داد و گفت: در پایان کلاس‌های شرکت کنندگان این طرح به اردوهای دسته جمعی اعزام می‌شود.

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان ساری از حضور تمامی رده‌های سنی و دانش‌آموزان در کلاس‌های طرح نشاط معنوی خبر داد و گفت: در پایان کلاس‌ها از دانش‌آموختگان و شرکت کنندگان امتحان پایان دوره گرفته می‌شود.

حیدری تصریح کرد: کلاس‌های طرح تربیت حافظان قرآن کریم نیز در مجتمع‌های فرهنگی امامزادگان شهرستان ساری و با حضور قاریان و حافظان قرآن کریم برگزار می‌شود.

وی با تقدیر از خانواده‌های دانش‌آموزان شرکت کننده در طرح نشاط معنوی، گفت: خانواده‌ها فرزندان خود را در راستای حضور در کلاس‌های طرح نشاط معنوی تشویق می‌کنند که این مسئله قدم موثری در راستای ارزش‌های اسلامی است.