جهش تولید | دوشنبه، ۱۲ خرداد ۱۳۹۹

اجرای طرح ساماندهی پیاده‌روها در نکا - نمایش محتوای خبر

 

 

اجرای طرح ساماندهی پیاده‌روها در نکا

به گزارش خبرگزاری فارس در نکا، روح‌الله جمشیدی اردشیری بعد از بازدید از پروژه‌های عمرانی شهرداری نکا در جمع خبرنگاران اظهار داشت: خدمات‌رسانی به مردم در شهر نکا از جمله تعهدات ما است که با برنامه‌ریزی در دستور کار ما قرار گرفته و امیدواریم با همین سرعت به‌زودی مشکلات شهروندان در رابطه با شهرسازی رفع شود.

وی اظهار داشت: به منظور رفاه بیشتر شهروندان نکایی در حال حاضر، ترمیم و بازسازی دو هزار متر مربع پیاده‌روی در خیابان راه‌آهن در دست اقدام است که  به‌زودی به پایان می‌رسد که با بهینه‌سازی و ساماندهی بسیاری از مشکلات مردم در این زمینه رفع می‌شود.

مسئول امور عمرانی شهرداری نکا خاطرنشان کرد: در صدد هستیم خدماتی از این قبیل را که مستقیماَ به رضایت مردم ربط دارد سرعت بخشیده و در جهت رفاه حال مردم گام برداریم.

جمشیدی با بیان اینکه وضعیت ترمیم و بازسازی پیاده‌روی خیابان راه‌آهن با دقت و مطالعه انجام شده در دست اقدام است، یادآور شد: از تقاطع اسماعیلی تا تقاطع سی‌متری در خیابان راه‌آهن وضعیت پیاده‌رو نامناسب بوده که براساس تقاضای شهروندان، بهینه‌سازی آن در دستور کار قرار گرفت.

وی افزود: 50 میلیون تومان اعتبار برای آن در نظر گرفته شد و تا 13 آبان نیز به پایان می‌رسد.

جمشیدی با اشاره به آغاز آسفالت معابر و خیابان‌های نکا در سال جاری، گفت: در سال جاری پنج هزار تن آسفالت برای معابر و خیابان‌های نکا انجام شده است تا بدین وسیله مطالبات مردمی در جهت بهینه‌سازی معابر جامه عمل پوشانده شود.

وی ادامه داد: شهرداری با توجه به بودجه بسته شده در سال‌جاری توسط شورا که حدود 15 میلیارد تومان اعلام شده است برنامه‌های عمرانی و اجرایی خود را بسته است که از این مقدار بودجه، 75 درصد به مسائل عمرانی اختصاص یافته است که براساس اولویت‌ها اجرای پروژه‌ها در دست اقدام است.

جمشیدی در پایان اضافه کرد: خدمت‌رسانی به مردم از جمله مسائل و اولویت‌هایی است که مورد توجه قرار گرفته و در این رابطه امیدواریم مردم نیز تعامل و همکاری مناسب را با شهرداری و شورا داشته باشند.

{jcomments off}