سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۲۵ فروردین ۱۴۰۰

اجرای طرح ساحل سالم و پارک پاک در رامسر - نمایش محتوای خبر

 

 

اجرای طرح ساحل سالم و پارک پاک در رامسر

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج رامسر به طرح ساحل سالم و پارک پاک اشاره کرد و گفت: اجرای طرح ساحل سالم و پارک پاک در رامسر به منظور بهره‌مندی همه اقشار جامعه از محیط‌های تفریحی و گردشگری انجام می‌شود.

اجرای طرح ساحل سالم و پارک پاک در رامسر

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان رامسر، محمد جعفری درهمایش حریم ریحانه با بیان اینکه هر چه داریم از حجاب و عفاف است، اظهار کرد: باید سعی شود حجابی که الگوی حضرت زینب(س) و حضرت زهرا(س) است در جامعه فرهنگ‌سازی شود.

وی به طرح ساحل سالم و پارک پاک اشاره کرد و افزود: با توجه به اینکه شهرستان رامسر پذیرای گردشگران بسیاری است و شرایط سواحل به گونه‌ای بود که همه نمی‌توانستند از سواحل و جنگل‌ها بهره ببرند در نتیجه تصمیم گرفته شد که در سواحل طرح ساحل سالم و در جنگل‌ها نیز پارک پاک در دستور کار قرار گیرد.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج رامسر تصریح کرد: با توجه به ظرفیت‌های موجود در شهرستان با اجرای برنامه‌های متنوع و متعدد شرایط حضور همگان را در سواحل و جنگل و... فراهم کنیم که بتوانند از نعمت‌های خدادادی در اماکن مختلف بدون دغدغه بهره ببرند.

وی یادآور شد: در کنار اجرای برنامه‌ها نمایشگاه، اقتصاد مقاومتی برای تحقق شعار سال برقرار است.

فرماندار رامسر نیز در این زمینه گفت: با توجه به اینکه شهرستان رامسر یکی از قطب‌های گردشگری کشور محسوب می‌شود و گردشگران زیادی را پذیرا است وظیفه اصلی دستگاه‌های دولتی غنی‌سازی اوقات فراغت برای تمامی اقشار جامعه و به ویژه جوانان است.

حسین شعبان سروری با اشاره به اینکه در شهرستان رامسر برنامه‌های متنوع و متعددی در حال برگزاری است، افزود: یکی از برنامه‌ها جشنواره ساحل سالم و پارک پاک همراه با همایش حریم ریحانه است که از سوی مسؤولان فرهنگی اجتماعی سپاه رامسر و با اجرای گروه فرهنگی هنری آرنگ اجرا شد که مورد استقبال بانوان شهرستان و حتی گردشگران بسیاری قرار گرفت.

وی با بیان اینکه خوشحالیم برنامه‌های متنوع در شهرستان برگزار می‌شود، تاکید کرد: به بخش‌ها و مجموعه‌هایی که برگزاری چنین جشنواره‌هایی را برنامه‌ریزی و اجرا می‌کنند باید کمک کنیم تا بسترهای لازم برای برگزاری هرچه بهتر برنامه‌ها صورت گیرد.

سروری از همه مدیران دستگاه‌های اجرایی به ویژه شهرداری‌ها خواست که با موسسات فرهنگی شهرستان همکاری کنند تا مردم رامسر و گردشگران با وجود خلأهایی که در حوزه فرهنگی و امکانات وجود دارد و سال‌ها رنج می‌برند، بتوانند با برنامه‌های شاد روحیه مضاعفی بگیرند که به طبع آن جامعه سالمی داشته باشیم.