جهش تولید | یک‌شنبه، ۱۷ اسفند ۱۳۹۹

اجرای طرح ساحل سالم در میاندورود - نمایش محتوای خبر

 

 

اجرای طرح ساحل سالم در میاندورود

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان میاندورود، ارسطو قادری صبح امروز در جلسه طرح سالم‎سازی سواحل با اشاره به اقدامات انجام شده در شهرستان و حجم تلاش‎ها از کوتاهی مدیران در اطلاع‎رسانی به مردم انتقاد کرد.

وی به اقدامات وسیع انجام گرفته در لایروبی کانال‎های هدایت آب کشاورزی اشاره کرد و افزود: این اقدام نتایج موثری در بهبود وضع زندگی مردم دارد.

فرماندار میاندورود به وقوع سیلاب‎های خسارت‎آفرین در این شهرستان در گذشته اشاره کرد و افزود: بسیاری از منازل و مزارع مردم در این حوادث تخریب شده بود.

این مسئول با بیان اینکه انجام امور براساس برنامه مدون در ادارات مهم است، بیان داشت: تهیه برنامه هفتگی در همه ادارات باید جدی گرفته شود.

قادری با انتقاد از کم‎تحرکی و روزمره بودن برخی از مدیران گفت: نباید در کارهای اداری خود از عبارات «نداریم و نمی‎توانیم» استفاده کنیم، بلکه باید به دنبال پیدا کردن راه حل مناسب برای رفع مشکلات و موانع بود.

فرماندار میاندورود در بخش دیگری از سخنان خود، طرح دریا را فرصت مناسبی برای اشتغال‎زایی دانست و اظهار داشت: باید از این فرصت نهایت بهره را برد و محیطی مفرح و درخورشان مردم شهرستان برای مسافران ایجاد کنیم.

وی اجرای طرح دریا را از اقدامات اساسی شهرستان در فصل تابستان عنوان کرد و گفت: تاکنون اقدامات مناسبی در این راستا انجام شد و مدیریت دست‎اندرکاران دریا در شهرستان سبب شد مشکل چندانی در این زمینه نداشته باشیم.

این مسئول ادامه داد: دستگاه‌های اجرایی که متولی طرح دریا در شهرستان هستند باید به صورت جدی پیگیر کارها باشند زیرا پس از تعطیلات ماه مبارک رمضان بر تعداد مسافران و حضور آنان در سواحل افزوده می‎شود و ضروری است تا تدابیر لازم در این زمینه اندیشیده شود.

نماینده عالی دولت در شهرستان میاندورود تاکید کرد: اگر تعللی در راستای اجرای طرح دریا مشاهده شود مسبب این کوتاهی قابل اغماض نخواهد بود.

قادری با تقدیر از اقدام سپاه ناحیه میاندورود در راستای برگزاری طرح ساحل سالم و پارک پاک در میاندورود اجرای این طرح را برای نخستین بار در شهرستان اقدامی مهم عنوان کرد و در پایان گفت: برپایی این طرح موجب برقراری تفریحات سالم در سواحل دریا می‌شود.