جهش تولید | پنج‌شنبه، ۷ اسفند ۱۳۹۹

اجرای طرح زوج و فرد در سالن‌های مطالعه کتابخانه فریدونکنار - نمایش محتوای خبر

 

 

اجرای طرح زوج و فرد در سالن‌های مطالعه کتابخانه فریدونکنار

رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی فریدونکنار از اجرای طرح زوج و فرد در سالن‌های مطالعه کتابخانه این شهرستان برای مردان و زنان خبر داد.

اجرای طرح زوج و فرد در سالن‌های مطالعه کتابخانه فریدونکنار

ابراهیم نقدی‌بابایی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان فریدونکنار، گفت: برگزاری نمایشگاه منابع اطلاعاتی کتابخانه‌های عمومی در مناسبت‌های مختلف راهی برای ارائه خدمات مناسب اطلاع‌رسانان و کتابداران به جامعه اهل کتاب و مطالعه در تمام سنین و مقاطع تحصیلی است.

وی افزود: عملکرد اداره کتابخانه‌های عمومی هر شهرستان، چه به‌صورت نمایشگاه کتاب و چه به‌صورت اهدای کتاب می‌تواند در توسعه فرهنگی جامعه بسیار تأثیرگذار باشد.

رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی فریدونکنار با تأکید بر اهمیت کتاب و کتابخوانی و رسالت و وظایف کتابخانه‌های عمومی کشور برای شهروندان تصریح کرد: کتابداران و اطلاع‌رسانان در جبهه فرهنگی رسالت حساس و مهمی را به دوش می‌کشند.

نقدی‌بابایی بیان کرد: بهینه‌سازی فضاهای مختلف کتابخانه و مستقل بودن این بخش‌ها، امکان دسترسی آسان و ارائه خدمات مناسب و درست را برای افشار مختلف مردم فراهم می‌کند و هر شخصی به آسانی می‌تواند منابع مورد نیاز خود را پیدا کند.

وی با بیان اینکه کتابخانه مرکزی فریدونکنار دارای سالن‌های مطالعه مجزا به‌صورت همه‌روزه برای اقشار خانم و آقا نبوده و به‌صورت روز‌های زوج و فرد اداره می‌شود، خاطرنشان کرد: برای ارائه خدمات بهتر و مناسب‌تر باید مکان و فضای کافی برای مراجعه‌کنندگان فراهم شود.

رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی فریدونکنار ضمن تشکر از استقبال مردم و حضور افزایشی آنها نسبت به سال‌های قبل در کتابخانه‌های عمومی شهرستان گفت: اداره کتابخانه‌های عمومی فریدونکنار برای پاسخگویی هر چه بیشتر و بهتر به نیازهای مردم، نیازمند به ساخت کتابخانه مرکزی و استاندارد است و یاری و همکاری خیران محترم کتابخانه‌ساز را می‌طلبد.