جهش تولید | شنبه، ۴ بهمن ۱۳۹۹

اجرای طرح رابط ایمنی در مهدکودک‌های آمل - نمایش محتوای خبر

 

 

اجرای طرح رابط ایمنی در مهدکودک‌های آمل

به گزارش خبرگزاری فارس از آمل، مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری آمل ظهر امروز در طرح آموزشی رابط ایمنی در مهدکودک‌های آمل با بیان تسلیت ایام سوگواری ماه محرم گفت: امیدواریم در این ایام بتوانیم با افکار و اندیشه‌های امام حسین (ع) بیش از پیش آشنا شده و به راستی درک کنیم که حسین (ع) چراغ هدایت بشریت است.

حسین نذیری در بخش دیگری از سخنانش به چگونگی اجرای طرح‌های آموزشی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری آمل پرداخت و افزود: هم‌اندیشی و تبادل تجربیات با ارگان‌هایی مانند بهزیستی نقشه راهی برای ارتقای ایمنی و سلامت جامعه رقم را می‌زند.

وی همچنین به نظارتی بودن این طرح اشاره کرد و گفت: از امروز که مربیان مهد کودک‌ها به آموزش مباحث ایمنی برای ترویج  به کودکان قرار می‌گیرند کارشناسان واحد آموزش و پیشگیری به صورت مرتب از نیمه دوم آبان ماه سال‌جاری نسبت به آنچه که در این دوره آموزش داده می‌شود از مهدکودک‌ها بازدید خواهند کرد.

نذیری افزود: از مهدکودک‌های برتر که بیشترین امتیاز را در این طرح کسب کنند در ایام گرامیداشت دهه فجر تقدیر می‎شود.

رئیس اداره بهزیستی شهرستان آمل نیز در سخنانی اظهار داشت: حضور اعضای شورای اسلامی شهر که در این جلسه با ما همراهی می‌کنند قوت قلبی است تا در طرح‌های ایمنی و سلامت جامعه دستگاه‌های همسو گام‌های موثری برای شهروندان بردارند.

نصرت‌الله حسن‌زاده با بیان اینکه همه مردم بر این موضوع که پیشگیری بهتر از درمان است برای نکات ایمنی ارزش قائل می‌شوند، افزود: اداره بهزیستی شهرستان آمل حدود 3 هزار نفر از کودکان را در آموزش خود قرار داده است.

به گزارش فارس، در این دوره 94 مهدکودک این شهرستان شرکت کردند که به آنها گواهینامه طرح رابط ایمنی داده می‎شود.

{jcomments off}