جهش تولید | پنج‌شنبه، ۱ آبان ۱۳۹۹

اجرای طرح بیمه حوادث در کنار سواحل مازندران - صفحه اصلی.old

 

 

نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

اجرای طرح بیمه حوادث در کنار سواحل مازندران

اجرای طرح بیمه حوادث در کنار سواحل مازندران


معاون سیاسی‌امنیتی استاندار مازندران از اجرای بیمه حوادث در کنار سواحل استان مازندران خبر داد و گفت: بهتر است افرادی که از دریا استفاده می‌کنند برای بیمه حوادث اقدام کنند.

اجرای طرح بیمه حوادث در کنار سواحل مازندران

علیرضا یونسی در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در ساری با اشاره به طرح دریا در مازندران، اظهار کرد: اقدامات لازم برای اجرای طرح دریا در استان انجام شد و مسئول طرح دریا در وزارت کشور نیز به‌صورت نمادین از چند طرح دریا بازدید کرد.

وی درباره میزان اعتبار در نظر گرفته‌شده برای اجرای این طرح افزود: سال گذشته 6 میلیارد تومان برای اجرای طرح دریا اختصاص داده شد و امسال نیز مقرر شد که همین رقم نیز در اختیار استانداری مازندران قرار گیرد.

معاون سیاسی‌امنیتی استاندار مازندران خاطرنشان کرد: 2 میلیارد تومان اعتبار هزینه‌ای بود و 4 میلیارد تومان اعتبار تملک دارایی که 2 میلیارد تومان بین اعضای کمیته‌های طرح دریا توزیع شد.

این مسئول با اعلام اینکه 15 فرماندار شهرهای ساحلی امسال بر اجرای طرح‌های دریا نظارت دارند، اضافه کرد: به این فرمانداران نیز مبالغی برای اجرای طرح‌های دریا اختصاص داده شد و نیز طبق برنامه مقرر شد که در هشت نقطه ساحلی، زیباسازی انجام شود.

یونسی با اعلام اینکه همه تلاش‌ها برای جلوگیری از غرق شدن افراد در سطح سواحل در برنامه کاری ما قرار دارد، بیان کرد: ناجیان غریق، نیروی انتظامی، هلال‌احمر، اورژانس و یگان دریایی تلاش می‌کنند که کمترین مشکل برای افرادی که از سواحل استفاده می‌کنند به‌وجود بیاید.

وی با بیان اینکه طرح‌های دریا در مازندران از 7:30 صبح تا اذان مغرب دایر است، تصریح کرد: بعد از اتمام طرح دریا هیچ‌کس حق استفاده از این طرح را ندارد.

معاون سیاسی‌امنیتی استاندار مازندران با اشاره به غرق شدن 97 نفر در دریای مازندران، ادامه داد: 94 نفر از غرق شدگان در دریای مازندران در سال 93 و خارج از طرح‌های دریا بودند اما سه نفر دیگر نیز داخل طرح دریا غرق شدند.

این مسئول یادآور شد: در اجرای طرح‌های دریا تخلفاتی مشاهده شد و متخلفان به مراجع قضایی ارجاع داده شدند و این موضوع در دست بررسی است.

یونسی از برنامه‎ای برای اجرای بیمه حوادث در کنار سواحل استان مازندران خبر داد و گفت: به افرادی که از دریا استفاده می‌کنند، توصیه می‌کنیم که برای بیمه حوادث اقدام کنند، با نمایندگی‌های بیمه در این ارتباط صحبت شد که اطلاعات نحوه بهره‌گیری از بیمه در کنار سواحل در اختیار مجریان طرح قرار داده شود.