جهش تولید | جمعه، ۸ اسفند ۱۳۹۹

اجرای صحیح اقتصاد مقاومتی گره‌گشای مشکلات اقتصادی است - نمایش محتوای خبر

 

 

اجرای صحیح اقتصاد مقاومتی گره‌گشای مشکلات اقتصادی است

فرمانده سپاه کربلای مازندران گفت: رفع مشکلات اقتصادی مردم در اجرای صحیح اقتصاد مقاومتی است.

اجرای صحیح اقتصاد مقاومتی گره‌گشای مشکلات اقتصادی است

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان ساری، سردار محمدحسین بابایی پیش از ظهر امروز در مجمع بسیج استان، اظهار کرد: حضرت زهرا (س) نخستین شهید راه ولایت فقیه بود.

فرمانده سپاه کربلای مازندران بیان کرد: تلاش برای تشکیل بسیج ده‌ها میلیونی یکی از اهداف سپاه بوده که این موضوع در مازندران در حال محقق شدن است.

بابایی با اشاره به اینکه برای اجرای اهداف بسیج نباید تک‌بعدی فعالیت کنیم، تصریح کرد: در کنار فعالیت‌های اقتصادی و صنعتی باید به مسائل فرهنگی نیز توجه شود.

وی با اعلام اینکه مجامع استانی و شهرستان باید برنامه سال 95 را به‌صورت اختیاری تکمیل کنند، افزود: بخشی از برنامه اجباری است و باید نسبت به اجرای آن اقدام کنیم.

این مسئول با تاکید بر اینکه مباحث فرهنگی در هر استان متفاوت است، ادامه داد: باید برای اجرای برنامه جهاد فرهنگی در سطح استان از هم‌اکنون به‌صورت جدی برنامه مدون داشته باشیم.

فرمانده سپاه کربلای مازندران اظهار کرد: بنا به اعتراف‌های افراد دستگیرشده در فتنه 88، جریان اصلی فتنه تلاش داشت اختیارات ولایت فقیه را در کشور کاهش داده و قدرت ولایت فقیه را تنزل دهد.

بابایی در پایان با اشاره به اینکه رفع مشکلات اقتصادی مردم در اجرای اقتصاد مقاومتی است، گفت: رهبر معظم انقلاب بارها و بارها در ارتباط با اقتصاد مقاومتی به مسئولان تذکر دادند.