جهش تولید | شنبه، ۹ اسفند ۱۳۹۹

اجرای تصفیه‌خانه فاضلاب شهرک صنعتی محمودآباد - نمایش محتوای خبر

 

 

اجرای تصفیه‌خانه فاضلاب شهرک صنعتی محمودآباد

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان ساری به نقل از روابط عمومی شرکت شهرک‌های صنعتی مازندران، عباسعلی وفایی‌نژاد در بازدید از شهرک صنعتی شهدای محمودآباد و در جمع صنعتگران این شهرک گفت: شرکت همواره به دنبال حفظ و صیانت از محیط زیست قدم برداشته و ساخت تصفیه‌خانه در شهرک‌ها و نواحی صنعتی با هدف ارتقا شاخصه‌های زیست محیطی، افزایش فضای سبز، استفاده مجدد از آب و جلوگیری از آلودگی در صنعت و تولید انجام می‌شود.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی مازندران افزود: با توجه به رسالت شرکت در آماده سازی زیرساخت‌های لازم در شهرک‌ها و نواحی صنعتی در استقرار واحدهای تولیدی و صنعتی، پروژه‌ها بر اساس نیاز هر شهرک و ناحیه صنعتی برنامه‌ریزی شده و در دستور کار قرار می‌گیرد.

وفایی‌نژاد بیان داشت: شرایط استان مازندران از نظر اقلیمی، شرایط خاص بوده و شرکت شهرک‌های صنعتی نیز در حد توان در مقوله حفظ محیط زیست، اقدامات مؤثری انجام داده که احداث 11 تصفیه‌خانه فاضلاب در شهرک‌ها و نواحی صنعتی بخشی از اقدامات انجام شده شرکت در این زمینه است.

وی تصریح کرد: تصفیه‌خانه فاضلاب شهرک صنعتی شهدای محمودآباد در زمینی به مساحت 7 هزار متر مربع با ظرفیت پالایش 700 متر مکعب در شبانه روز به صورت UABR با هوادهی گسترده ترکیبی بی‌هوازی و هوازی ساخته می‌شود.

وفایی‌نژاد اظهار داشت: برای ساخت تصفیه‌خانه فاضلاب شهرک صنعتی شهدای محمودآباد 23 میلیارد ریال از محل منابع ملی و داخلی شرکت هزینه می‌شود.