جهش تولید | یک‌شنبه، ۹ آذر ۱۳۹۹

اجرای بیش از 50 ویژه برنامه هفته دفاع مقدس در نکا - نمایش محتوای خبر

 

 

اجرای بیش از 50 ویژه برنامه هفته دفاع مقدس در نکا

مرتضی رمضانی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در نکا اظهار داشت: هفته دفاع مقدس بهانه‌ای ارزشمند برای گرامیداشت سال‌های حماسه و پایداری، اندیشه کردن در خصوص عوامل موثر پیروزی‌ها و تجدید پیمان با آفرینندگان آن است.

رمضانی تصریح کرد: در هفته دفاع مقدس بیش از 50 عنوان برنامه در نکا اجرایی می‌شود.

وی اظهار داشت: دفاع مقدس در فرهنگ اسلامی ما نمادی بزرگ و ارزشمند از فضیلت الهی امت غیور و بصیر اسلامی است که با استقامت و صبر و بردباری خود در طول هشت سال دفاع مقدس، جهان را مبهوت این ایستادگی و مقاومت و صدور انقلاب به جهان کرده است.

فرمانده سپاه ناحیه نکا با بیان اینکه در طول هشت سال نبرد نابرابر عراق علیه ملت ما با سردمداری استکبار و آمریکا، دشمن در فکر براندازی نظام ما بوده است یادآور شد: اطاعت‌پذیری از رهبری، ایمان و ایستادگی مردم مانع از این نفوذ ملت شد.

وی اضافه کرد: همواره امدادهای غیبی در طول تاریخ این انقلاب با ملت ما بوده است و این بار نیز دست خدا از آستین منادیان اسلام ناب محمدی، مردم قهرمان و مجاهد ایران بیرون آمد و  با عصای غیرت و عزت تمام توطئه‌های دشمنان را نقش بر آب کرد.

رمضانی با اشاره به اینکه دفاع مقدس از اهمیت بسزایی در کشورمان برخوردار است، افزود: همه داشته‌های نظام جمهوری اسلامی ایران مدیون دفاع مقدس است.

این مسئول ادامه داد: تلاش می‌شود ارزش‌های دفاع مقدس با اجرای برنامه‌های مختلف فرهنگی در سطح شهرستان نکا به مردم منتقل شود.

فرمانده سپاه ناحیه نکا گفت: شهرستان نکا در طول سال‌های دفاع مقدس با تقدیم قریب به 6 هزار رزمنده ، 430 شهید ، 1500 جانباز و 40 آزاده دین خود را به اسلام ادا کرده و اکنون نیز باید در مقابله با جنگ سرد دشمن با تمام توان وارد شود و برای مقابله با دشمن در این جبهه فرهنگی در آماده باش کامل باشد.

رمضانی در پایان متذکر شد: ملت ایران پشتوانه اصلی پیروزی انقلاب اسلامی ایران بودند و سه عامل رهبری، مردم و دین اسلام در پیروزی انقلاب اسلامی ایران نقش مهمی داشتند که باید این عوامل همچون گذشته مورد توجه باشند و با اتحاد و وحدت در جهت بالندگی نظام گام بردارند.