جهش تولید | یک‌شنبه، ۱۱ آبان ۱۳۹۹

اجرای بیش از یکصد طرح اقتصاد مقاومتی با اعتبار 30 میلیارد ریال در بهشهر - نمایش محتوای خبر

 

 

اجرای بیش از یکصد طرح اقتصاد مقاومتی با اعتبار 30 میلیارد ریال در بهشهر

فرمانده سپاه بهشهر از اجرای بیش از یکصد طرح اقتصاد مقاومتی با اعتبار 30 میلیارد ریال در بهشهر خبر داد و گفت: این طرح ها سال گذشته در بخش های مختلف صنایع تبدیلی، فرش، ماکیان، قارچ و... اجرایی شده است.

اجرای بیش از یکصد طرح اقتصاد مقاومتی با اعتبار 30 میلیارد ریال در بهشهر

به گزارش ایرنا، عابدین داغمه چی فیروزجایی روز شنبه در نشست خبری با اصحاب رسانه به مناسبت هفته بسیج گفت: در سال جاری برای اجرای طرح اقتصاد مقاومتی در این شهرستان 40 میلیارد ریال تسهیلات 30 تا 300 میلیون ریالی در نظر گرفته شده است.
وی فرهنگ بسیج را فرهنگ ایستادگی، ایثار، آزادی، اقتدار و گذشت عنوان کرد که به همین مناسبت در هفته بسیج امسال برای بزرگداشت مقام بسیج، 500 برنامه در سطح پایگاهها و حوزه های مختلف بسیج شهرستان بهشهر برگزار می شود.
فرمانده سپاه بهشهر عنوان مهم برنامه های هفته بسیج امسال را، افتتاح 10 پروژه اقتصاد مقاومتی، همایش بزرگ پیاده روی حرم تا حرم، نشست های بصیرتی و روشنگری، دیدار با امام جمعه، دیدار با خانواده های شهدا و جانبازان و متوفی بسیج، مسابقات ورزشی و فرهنگی، همایش راهی به سوی زندگی بهتر با هدف افزایش جمعیت، همایش بسیجیان دوران دفاع مقدس و.. عنوان کرد.
داغمه چی، همچنین از در دست ساخت بوده 15 واحد مسکن محرومین در روستاهای این شهرستان خبر داد که بین 40 تا 70 درصد پیشرفت فیزیکی دارد و تا پایان سال به بهره برداری می رسد.
شهرستان 160 هزارنفری بهشهر در شرق مازندران واقع شده است که بیش از نیمی از جمعیت این شهرستان بسیجی هستند.