جهش تولید | شنبه، ۱۵ آذر ۱۳۹۹

اجرای اقدامات امنیتی و ترافیکی در مازندران همگام با مسابقات کشتی - نمایش محتوای خبر

 

 

اجرای اقدامات امنیتی و ترافیکی در مازندران همگام با مسابقات کشتی

سید مسعود جعفری‌نسب امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در ساری با اشاره به میزبانی مازندران از مسابقات جام باشگاه‌های جهان در جویبار اظهار داشت: اقدامات امنیتی، انتظامی و ترافیکی به مناسبت مسابقات جهانی کشتی در جویبار اجرا می‌شود و مازندران آمادگی کاملی برای برگزاری این مسابقات دارد.

وی بیان‌ داشت: با توجه به اینکه قرار است مسابقات جهانی کشتی در مازندران برگزار شود تیم‌های مطرح دنیا وارد استان می‌شوند.

فرمانده انتظامی مازندران با بیان اینکه شهرستان جویبار به لحاظ امکانات زیرساختی جزو شهرستان‌های کم‌برخوردار است،گفت: باید اهتمام بیشتری درباره مسائل عمرانی و امنیتی صورت گیرد.

جعفری‌نسب با اشاره به برگزاری جلسات متعدد در کمیته امنیت، ادامه داد: با اجرای طرح امنیت، آرامش خوبی برای مردم فراهم می‌شود و تمهیداتی اندیشیده شده تا مردم شهر دچار مشکل نشوند.

وی با اعلام اینکه تمامی مهمانان خارجی با کنترل و هدایت پلیس راهور از گردنه گدوک وارد مازندران می‌شوند و مجتمع تفریحی توریستی «مرضیه» برای اسکان مهمانان در نظر گرفته شده‌ است، یادآور شد: در محل فروش بلیط و سالن برگزاری مسابقات نیز تلاش پلیس بر این است که مسابقات با نظم و انضباط کافی و درخور و شان مردم مازندران برگزار شود.

جعفری‌نسب خاطرنشان کرد: ظرفیت سالن برگزاری مسابقات جهانی کشتی برای یک‌هزار و 200 نفر است و امروز نیز مانور تمرینی برای برگزاری این مسابقات برگزار شد.