سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۱ اردیبهشت ۱۴۰۰

اتمام پروژه های نیمه تمام در تنکابن نیازمند 500 میلیارد ریال اعتبار است - نمایش محتوای خبر

 

 

اتمام پروژه های نیمه تمام در تنکابن نیازمند 500 میلیارد ریال اعتبار است

فرماندار تنکابن با اشاره به سفر پر خیر و برکت رییس جمهوری به استان مازندران گفت: 227 پروژه نیمه تمام در این شهرستان وجود دارد که برای بهره برداری از آنها در خوش بینانه ترین حالت به 500 میلیارد ریال اعتبار نیاز است.

اتمام پروژه های نیمه تمام در تنکابن نیازمند 500 میلیارد ریال اعتبار است

سید امیر حسینی جو روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود : دولت تدبیر و امید تاکید کرده که پروژه جدیدی تعریف نشود و بیشتر توان ما باید صرف به نتیجه رسیدن پروژه های نیمه تمام باشد ، لذا مبنای پیگیری برای به نتیجه رسیدن ، پروژه های بالای 60 درصد است .
وی اظهار داشت : برخی از این پروژه ها مانند رینگ شهری نشتارود و بیمارستان فوق تخصصی 160 تختخوابی تنکابن از نیازهای ضروری مردم منطقه است که امیدواریم با توجه و عنایت دولت تدبیر و امید مشکلات آنها رفع و روند احداث آنها تسریع شود.
حسینی جو به اختیارات فرمانداری ویژه تنکابن اشاره کرد و بیان داشت : براساس تصمیمات گرفته شده و به علت وجود مسائل و مشکلات عدیده در تنکابن ، این شهرستان به عنوان فرمانداری ویژه مصوب و معرفی شد و امروز برخی از مدیران آن حکم معاون مدیرکل را دارند.
فرماندار تنکابن خاطر نشان کرد: از مدیران ارشد استانی انتظار داریم تا با تفویض اختیارات فرمانداری ویژه ، امکان کوتاه شدن مسیر پیگیری مطالبات مردم شهرستان فراهم و رضایتمندی آنها نسبت به عملکرد دولت دوچندان شود.
وی یادآور شد: برای عملکرد بهتر باید از الگوهای ایثار و شهادت درس فداکاری و خدمت گزاری بگیریم، زیرا مردم به وظایف خود در طول عمر پربرکت انقلاب به خوبی عمل کردند و ما مدیران نیز باید به این مردم خدمت کنیم .
شهرستان 150 هزار نفری تنکابن در غرب مازندران واقع است.