سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | یک‌شنبه، ۲۲ فروردین ۱۴۰۰

اتمام پروژه‌های گازرسانی به روستاهای جلگه‌ای آمل - نمایش محتوای خبر

 

 

اتمام پروژه‌های گازرسانی به روستاهای جلگه‌ای آمل

به گزارش خبرگزاری فارس از آمل، سید جعفر رسولی صبح امروز در نشست مشترک بررسی و پیگیری مشکلات گازرسانی در این شهرستان اظهار داشت: افتتاح و روشن شدن مشعل گاز چراغ امیدی را در دل مردم ایجاد می‌کند.

وی با اشاره اینکه فعالیت‌های گازرسانی بسیار سخت و سنگین است، افزود: کار در حریم و حاشیه جاده و فعالیت در کنار اراضی و باغات طاقت‌فرسا است.

سرپرست فرمانداری ویژه آمل با اعلام اینکه با روشن شدن مشعل گاز در روستاهای ورکاده، نوآباد، تازه‌آباد و سیاه‌لش، درکاپه و گلان بخش مرکزی تمام روستاهای این بخش از نعمت گاز بهره‌مند هستند، گفت: در این روستاها 665 خانوار برخوردار شده و حجم شبکه آن 19 هزار و 765 متر با هزینه‌ای بیش از 27 هزار و 554 میلیون ریال اعتبار بوده است.

وی با اشاره به گازدار شدن 12 روستای بخش دابودشت نظیر روستاهای ابوالحسن‌آباد، اسکی محله، بامرکلا، بانصرکلا، تازه‌آباد، تنهاکلا، دنگپیا، سلطان‌آباد، شهرکتی، مجیدآباد، ممرزکتی و نرگس‌مرز بیان کرد: در این روستاها 977 خانوار با جمعیت 3 هزار و 318 نفر از نعمت گاز برخوردار شدند.

رسولی متذکر شد: هم‌اکنون مشکلات جزیی در گازرسانی به بیش از 20 روستای این شهرستان در بخش‌های امامزاده عبدالله(ع)، دابودشت و دشت سر وجود دارد که با رفع شدن آن شاهد گازرسانی به این روستاها خواهیم بود.

این مسئول خاطرنشان کرد: سعی داریم پروژه‌های گازرسانی روستاهای جلگه‌ای این شهرستان در سال جاری به پایان برسد.

سرپرست فرمانداری ویژه آمل با تاکید بر فعالیت‌های نماینده آمل در مجلس برای تسریع در عملیات گازرسانی تصریح کرد: با پیگیری اختصاص وام به پروژه‌های گازرسانی آمل و مازندران توسط نماینده آمل در مجلس تحرک بزرگی را در این امر در سطح استان شاهد بودیم.