جهش تولید | شنبه، ۲۷ دی ۱۳۹۹

اتمام پروژه‌های نیمه‌تمام آموزشی در مازندران - نمایش محتوای خبر

 

 

اتمام پروژه‌های نیمه‌تمام آموزشی در مازندران

مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس مازندران با اشاره به ضرورت اتمام پروژه‌های نیمه‌تمام آموزشی گفت: در سال‌جاری با تصویب قانون بودجه و تأمین اعتبارات لازم اولویت بر تکمیل و بهره‌برداری پروژه‌های نیمه‌کاره است.

اتمام پروژه‌های نیمه‌تمام آموزشی در مازندران

قربان‌علی شیرزاد امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در شهرستان آمل، اظهار کرد: برای نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس مازندران تلاش‌های زیادی انجام شد و امسال به اتمام رسیدن پروژه‌های نیمه‌کاره در دستور کار قرار دارد.

وی افزود: در سال‌جاری با تصویب قانون بودجه و تأمین اعتبارات لازم اولویت بر تکمیل و بهره‌برداری پروژه‌های نیمه‌کاره است.

مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس مازندران با اشاره به اینکه در شهرستان آمل نیز پروژه نیمه‌کاره‌ای همانند فضای آموزشی روستای میخران وجود دارد، تصریح کرد: طی سال گذشته در کل استان حدود 40 فضای آموزشی با بیش از 326 کلاس درس به ارزش 31 میلیارد تومان تحویل اداره‌کل آموزش و پرورش مازندران شد.

شیرزاد با اشاره به اینکه در شهرستان آمل هم سال گذشته حدود هفت پروژه تحویل داده شد، بیان کرد: پروژه‌هایی همانند فضای آموزشی روستاهای ساییچ‌محله، کمدره، مرکز استعدادهای درخشان و شاهد از پروژه‌های افتتاحی بودند که برخی از آنها خیرساز و مشارکتی بودند.

وی گفت: خیران مدرسه‌ساز و مدرسه‌یار در مازندران همت زیادی برای توسعه زیرساخت‌های آموزشی دارند که باید از این تلاش‌ها قدردانی شود.