جهش تولید | یک‌شنبه، ۱۷ فروردین ۱۳۹۹

اتمام پروژه‌های عمرانی بالای 60 درصد پیشرفت در مازندران - نمایش محتوای خبر

 

 

اتمام پروژه‌های عمرانی بالای 60 درصد پیشرفت در مازندران

معاون عمران و محیط‌ زیست شرکت شهرک‌های صنعتی مازندران از سرعت بخشیدن و اتمام پروژه‌های عمرانی بالای 60 درصد پیشرفت فیزیکی در سطح استان خبر داد.

اتمام پروژه‌های عمرانی بالای 60 درصد پیشرفت در مازندران

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان ساری به نقل از روابط عمومی شرکت شهرک‎های صنعتی مازندران، یاسر امینی در جلسه مشترک با ناظران پروژه‌ها و مدیران شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان که در سالن اجتماعات شرکت برگزار شد، گفت: اجرای پروژه‌های عمرانی در راستای نیاز و اولویت‌بندی و مطالعات انجام گرفته در سطح شهرک‌های صنعتی انجام می‌شود.

وی اظهار کرد: براساس دستور مدیریت سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران و مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی مازندران، تمام پروژه‌های عمرانی بالای 60 درصد پیشرفت فیزیکی، هرچه سریع‌تر باید به اتمام برسند.

معاون عمران و محیط زیست شرکت شهرک‌های صنعتی مازندران با اشاره به انجام پروژه‌های عمرانی در شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان، افزود: انجام مطالعات دقیق، اولویت‌بندی، تجمع و کلی‌نگری در تعریف پروژه‌های عمرانی می‌تواند در سرعت بخشیدن و به سرانجام رسیدن پروژه مؤثر باشد.

این مسؤول خاطرنشان کرد: رعایت اصول ایمنی، کنترل کیفیت و کاهش هزینه‌ها، سه فاکتور اصلی در اجرای پروژه‌های عمرانی است.

امینی گفت: تمام سعی و تلاش همکاران شرکت به‌ویژه معاونت عمران و محیط‌زیست، در اجرای درست طرح‌های عمرانی و ارائه خدمات مطلوب‌تر به سرمایه‌گذاران بخش صنعت و تولید است.