رونق تولید ملی | پنج‌شنبه، ۱ اسفند ۱۳۹۸

اتمام تعریض محور سوادکوه تا پایان امسال - صفحه اصلی.old

 

 

نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

اتمام تعریض محور سوادکوه تا پایان امسال

اتمام تعریض محور سوادکوه تا پایان امسال


مشاور وزیر راه و شهرسازی از اتمام تعریض محور سوادکوه تا پایان امسال خبر داد.

اتمام تعریض محور سوادکوه تا پایان امسال

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان ساری به نقل از روابط عمومی اداره‌کل راه و شهرسازی مازندران، مرتضی باقری در بازدید از اجرای عملیات تعریض و ارتقاء محور سوادکوه اظهار کرد: اتمام عملیات تعریض و چهارخطه کردن محور مذکور، اولویت وزارت راه و شهرسازی است.
باقری با اعلام تاکید ویژه وزیر راه و شهرسازی درباره ارتقاء و ایمن‌سازی محورهای کشور، خاطرنشان کرد: اقبال و استقبال عموم کاربران جاده‌ای برای تردد از سطح محورهای مازندران بالاست و از این رو امیدواریم با برنامه‌ریزی و تلاش مضاعف بتوانیم سرعت قابل توجهی در روند اجرایی این پروژه داشته باشیم.

وی مهم‌ترین مشکل مازندران را در بخش توسعه شبکه راه‌ها، تملک اراضی دانست و افزود: اراضی مازندران به دلیل شرایط جغرافیایی و اجتماعی بسیار با ارزش بوده و این مسئله با وجود کمبود اعتبار برای خرید اراضی، ما را برای توسعه شبکه راه‌های استان دچار مشکل کرده است.

مشاور وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه تعریض و ارتقاء جاده‌های مازندران نیازمند عزم ملی است، اظهار کرد: نمایندگان مردم استان در مجلس با تلاش مضاعف برای تامین اعتبار استان در مجلس شورای اسلامی بکوشند.

باقری درباره عملیات اجرایی تعریض محور قائم‌شهر ـ فیروزکوه، تصریح کرد: طول این محور ارتباطی در حوزه استحفاظی مازندران 84 کیلومتر بوده که 71 کیلومتر عملیات تعریض انجام شده و 13 کیلومتر باقی مانده است.

وی با اشاره بر محدودیت‌ها و چالش‌های موجود در روند اجرایی پروژه‌های راه‌سازی در استان، اظهار کرد: همت و غیرت به همراه تلاش و کوشش تمامی دست اندرکاران برای اتمام پروژه مذکور ستودنی است.

مشاور وزیر راه و شهرسازی از پیشرفت فیزیکی 90 درصدی عملیات تعریض و ارتقاء محور سوادکوه خبر داد و گفت: در تلاشیم تا با تامین اعتبار لازم و شرایط مساعد جوی، پروژه تعریض و چهارخطه شدن این محور را تا پایان امسال به بهره‌برداری نهایی برسانیم.