جهش تولید | چهارشنبه، ۷ آبان ۱۳۹۹

اتصال 29 شهرک و ناحیه صنعتی مازندران به شبکه مخابراتی - نمایش محتوای خبر

 

 

اتصال 29 شهرک و ناحیه صنعتی مازندران به شبکه مخابراتی

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی مازندران گفت: در حال حاضر 29 شهرک و ناحیه صنعتی استان دارای زیرساخت مخابراتی هستند.

اتصال 29 شهرک و ناحیه صنعتی مازندران به شبکه مخابراتی

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان ساری به نقل از روابط عمومی شرکت شهرک‌های صنعتی مازندران، سید مصطفی موسوی در جلسه مشترک با مدیرعامل شرکت مخابرات استان که به‌منظور بررسی مشکلات مخابراتی شهرک‌های صنعتی برگزار شد، اظهار کرد: تأمین زیرساخت‌های لازم در شهرک‌های صنعتی، در رونق تولید و رشد روزافزون صنعت بسیار مؤثر است.

وی با اشاره به اقدامات خوب در حوزه ارتباطات و رفع مشکلات واحدهای تولیدی، افزود: با همکاری و تعامل مناسب می‌توانیم اقداماتی در راستای رفع کردن مشکلات بخش مخابرات و تلفن انجام دهیم و خدمات مطلوب‌تری به فعالان تولید و صنعت ارائه کنیم.

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی مازندران بیان کرد: ارائه امکانات مورد نیاز واحدهای تولیدی، به تولید، اشتغال، درآمدهای صادراتی، بهره‌وری و رقابت‌پذیری مجموعه واحدها کمک می‌کند.

این مسؤول ادامه داد: در حال حاضر 29 شهرک و ناحیه صنعتی استان دارای زیرساخت مخابراتی هستند.

موسوی تصریح کرد: شهرک‌های صنعتی رستم کلا قائم‌شهر، فاز دو نکا، بهشهر، بابلسر و ناحیه صنعتی گلوگاه تا سه ماه آینده به شبکه مخابرات متصل می‌شوند.

مدیرعامل شرکت مخابرات مازندران نیز اظهار کرد: با توجه به لزوم توسعه و افزایش خدمت‌رسانی به واحدهای تولیدی مستقر در شهرک‌های صنعتی، شرکت مخابرات زیرساخت‌های مخابراتی را تأمین می‌کند و بعد از اجرای کابل‌کشی داخل محوطه، امکان ارائه سرویس‌های مخابراتی به شهرک‌های صنعتی میسر می‌شود.

سید محمدجواد موسوی افزود: شهرک‌های صنعتی به‌عنوان مولد بنگاه‌های کوچک و متوسط در کشور هستند و نقش مهم در رونق اقتصادی و اشتغال‌زایی و کارآفرینی استان و کشور دارند.

وی در پایان گفت: این شرکت آمادگی لازم برای همکاری و اجرای پروژه‌های مخابراتی در شهرک‌های صنعتی استان را دارد.