جهش تولید | سه‌شنبه، ۶ آبان ۱۳۹۹

اتصال شهرک صنعتی مرزن‌آباد چالوس به شبکه گاز - نمایش محتوای خبر

 

 

اتصال شهرک صنعتی مرزن‌آباد چالوس به شبکه گاز

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی مازندران گفت: شهرک صنعتی مرزن‌آباد چالوس به‌زودی به شبکه گاز متصل می‌شود.

اتصال شهرک صنعتی مرزن‌آباد چالوس به شبکه گاز

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان ساری روابط عمومی شرکت شهرک‌های صنعتی مازندران، سید مصطفی موسوی در جلسه انتخابات شرکت خدماتی شهرک صنعتی مرزن‌آباد چالوس، گفت: ایجاد زیرساخت مناسب در شهرک‌ها از اولویت شرکت است که در همین راستا، یکی از مهم‎ترین نیاز زیرساخت شهرک صنعتی مرزن‌آباد، شبکه گاز بوده که این پروژه با هزینه 4 هزار میلیون ریال انجام شده و به‌زودی با تزریق گاز، واحدهای تولیدی از مزایای آن بهره‌مند می‌شوند.

وی افزود: ماشین آتش‌نشانی با هزینه 3 هزار و 700 میلیون ریال خریداری و ایستگاه تقلیل فشار گاز نیز با هزینه 800 میلیون ریال در این شهرک صنعتی ساخته شده است.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی مازندران ادامه داد: ساخت ساختمان آتش‌نشانی نیز با اعتبار 2 هزار و 500 میلیون ریال در حال انجام است.

این مسؤول از اجرای پروژه‌ها و تکمیل زیرساخت شهرک صنعتی مرزن‌آباد چالوس با هزینه 10 میلیارد ریال خبر داد و افزود: تاکنون بیش از 30 جلسه مجمع عمومی در سطح شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان برگزار شده است.

موسوی تصریح کرد: توسعه شهرک صنعتی مرزن‌آباد انجام شد و مجوز محیط‌زیست نیز اخذ شد و امکان واگذاری فاز توسعه فراهم شده که در همین راستا، قطعاً زمین به سرمایه‌گذاران دارای اهلیت که توانایی ساخت و راه‌اندازی واحد تولیدی را دارند، واگذار می‌شود.

رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی مازندران گفت: با همدلی و هم‌افزایی در کارها، باید ادامه یابد تا مشکلات در کمترین زمان برطرف شود.

به گزارش فارس، در پایان با انجام انتخابات، اللهیاری، عزیزثانی، سلطانی، علاء الدینی و پورابوالقاسم به‌عنوان اعضاء اصلی و ردایی به‌عنوان بازرس شرکت خدماتی انتخاب شدند.