جهش تولید | شنبه، ۱۵ آذر ۱۳۹۹

آتش‌سوزی در 10 هکتار از جنگل‌های چالوس - نمایش محتوای خبر

 

 

آتش‌سوزی در 10 هکتار از جنگل‌های چالوس

رئیس اداره منابع طبیعی چالوس از آتش‌سوزی در مرکز دفع زباله منطقه پلهم‌کوتی شهر چالوس بر اثر افزایش دما و فشردگی زباله‌ها خبر داد.

آتش‌سوزی در 10 هکتار از جنگل‌های چالوس

مهرداد خزایی‌پول در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان چالوس، گفت: بر اثر افزایش دما و فشردگی زباله‌ها در منطقه پلهم‌کوتی چالوس که محل دفع زباله‌ها است دچار آتش‌سوزی شد.

وی با اشاره به اینکه خودروهای آتش‌نشانی از شهرهای غرب مازندران به محل حادثه اعزام شدند، افزود: نیروهای جنگلبانی غرب مازندران و شهرداری‌های غرب استان نیز در محل حادثه حضور دارند.

رئیس اداره منابع طبیعی چالوس با اشاره به اینکه یک فروند بالگرد نیز برای شناسایی و بازدید هوایی از محل آتش‌سوزی به منطقه اعزام شده است، اضافه کرد: تمام نیروهای آتش‌نشانی و امداد و نجات در صدد مهار کامل آتش در مدت زمان کوتاهی هستند تا از ادامه آتش‌سوزی در این جنگل‌های 10 هکتاری جلوگیری شود.

وی در پایان گفت: در حال حاضر حدود 10 هکتار از جنگل‌های منطقه پلهم‌کوتی که محل دفع زباله چالوس بود دچار آتش‌سوزی شد و بر اثر شدت حریق به جنگل‌های مجاور نیز سرایت پیدا کرد که تا کنون به‌صورت کامل مهار شد و منتظر آبرسانی نهایی توسط هلی‌کوپتر اعزامی هستیم.