سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | یک‌شنبه، ۲۲ فروردین ۱۴۰۰

آب‌گرفتگی معابر و اختلال در تردد وسایل نقلیه در روز طبیعت - نمایش محتوای خبر

 

 

آب‌گرفتگی معابر و اختلال در تردد وسایل نقلیه در روز طبیعت

مدیرکل هواشناسی مازندران گفت: از بعد از ظهر روز پنج‌شنبه تا پایان روز جمعه 13 فروردین ماه شاهد بارش باران، بارش باران و برف در ارتفاعات، وزش باد (برخی مناطق شدید)، کاهش دما و احتمال رعد و برق در استان هستیم.

آب‌گرفتگی معابر و اختلال در تردد وسایل نقلیه در روز طبیعت

نوربخش داداشی امروز در گفت‌وگو با خبرگزاری فارس در ساری، اظهار کرد: براساس اخطاریه شماره یک اداره کل هواشناسی مازندران از بعد از ظهر روز پنج‌شنبه تا پایان روز جمعه 13 فروردین ماه جاری با تقویت سامانه سرد بارشی شاهد بارش باران، بارش باران و برف در ارتفاعات، وزش باد (برخی مناطق شدید)، کاهش دما و احتمال رعدوبرق در استان هستیم.

وی بیان کرد: بر این اساس در این مدت لغزندگی جاده‌های کوهستانی و اختلال در تردد وسایل نقلیه به‌دلیل مه‌آلود بودن و ریزش برف پیش‌بینی می‌شود.

مدیرکل هواشناسی مازندران با اشاره به اینکه وضعیت دریای خزر به‌صورت مواج و طوفانی پیش‌بینی می‌شود، تصریح کرد: دریا برای صید و صیادی و تردد شناورهای سبک مناسب نیست.

داداشی با بیان اینکه در این مدت آب‌گرفتگی معابر عمومی به‌ویژه مناطق ساحلی و جلگه‌ای استان دور از انتظار نیست، گفت: این سامانه بارشی از بامداد روز شنبه 14 فروردین ماه امسال به‌تدریج از استان خارج می‌شود.