جهش تولید | پنج‌شنبه، ۱۴ اسفند ۱۳۹۹

ابلاغ 502 میلیارد ریالی تسهیلات مکانیزاسیون به مازندران - نمایش محتوای خبر

 

 

ابلاغ 502 میلیارد ریالی تسهیلات مکانیزاسیون به مازندران

معاون برنامه‌ریزی و امور اقتصادی سازمان جهاد کشاورزی مازندران از ابلاغ 502 میلیارد ریالی تسهیلات مکانیزاسیون به این استان خبر داد.

ابلاغ 502 میلیارد ریالی تسهیلات مکانیزاسیون به مازندران

سید محمد جعفری در گفت‌و‌گو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان ساری، اظهار کرد: در راستای حمایت از سهولت کار در بخش کشاورزی برای تامین خط اعتباری مکانیزاسیون برای چهار سال متوالی، در سال جدید 502 میلیارد ریال تسهیلات مکانیزاسیون به مازندران ابلاغ شد.

وی افزود: مکانیزاسیون کشاورزی برای بالا‌ بردن راندمان تولید و استفاده از تکنولوژی نوین از اولویت‌های اصلی تولید در کشاورزی است.

معاون برنامه‌ریزی و امور اقتصادی سازمان جهاد کشاورزی مازندران ادامه داد: این اعتبار در بخش‌های زراعت، باغبانی، دام و طیور و آبزیان در اختیار بهره‌برداران قرار می‌گیرد.

جعفری اضافه کرد: با توجه به اینکه این مبلغ اعتبار در اواخر هفته گذشته به استان ابلاغ شد، طی 10 روز آینده سهم‌بری شهرستانی تعیین می‌شود و بهره‌برداران بخش کشاورزی می‌توانند با مراجعه به مدیریت‌های جهاد کشاورزی و مراکز جهاد کشاورزی نسبت به ارائه درخواست ماشین‌آلات اقدام کنند.

وی، خواستار حمایت بانک کشاورزی از بهره‌برداران برای برخورداری از تسهیلات مکانیزاسیون شد و گفت: برای حمایت از تولیدکنندگان ماشین‌آلات کشاورزی استان، مبلغ 13 میلیارد ریال به سه واحد تولیدکننده ادوات کشاورزی تخصیص یافت.