سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۱ اردیبهشت ۱۴۰۰

ابراهیمی: افزایش بازدید از نمایشگاه کتاب مازندران - نمایش محتوای خبر

 

 

ابراهیمی: افزایش بازدید از نمایشگاه کتاب مازندران

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان ساری، حجت‌الاسلام عباسعلی ابراهیمی پیش از ظهر امروز در حاشیه برگزاری دهمین نمایشگاه سراسری کتاب مازندران، اظهار داشت: در روزهای پایانی هفته و بهتر شدن شرایط جوی، شاهد افزایش بازدیدکنندگان از نمایشگاه کتاب بودیم.

وی با اشاره به اینکه با شرایط جوی که داشتیم و با اینکه مازندران در بحران ناشی از برف به سر می‌برد، انتظار این حجم از بازدیدکنندگان را نداشتیم، گفت: مردم نشان دادند به کتاب علاقه‌مند هستند و در هر شرایطی، کتاب را تنها نمی‌گذارند.

ابراهیمی با بیان اینکه برگزاری نمایشگاه کتاب از ضروریات هر جامعه‌ای است، ادامه داد: کتاب، چارچوب زندگی انسان را شکل می‌دهد.

وی با اشاره به ایجاد غرفه‌های مختلف در دهمین نمایشگاه کتاب مازندران، گفت: بخش‌های نقاشی و قرائت قرآن و نماز برای کودکان دائر شده است و در کنار برگزاری نمایشگاه کتاب، سعی کردیم فضای شاد متناسب با آیین‌های ملی و مذهبی برای بازدیدکنندگان از نمایشگاه کتاب به وجود بیاوریم.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران با بیان اینکه کتاب‌های مختلفی در نمایشگاه ارائه شده است، یادآور شد: تلاش ما بر این بود تا نیاز همه مخاطبان کتاب را تامین کنیم و کسی دست خالی نمایشگاه را ترک نکند.

وی با اشاره به اینکه بخش جنبی دهمین نمایشگاه کتاب مازندران هم از برنامه‌های متنوعی برخوردار  است، گفت: شب شعر انقلاب اسلامی از سری برنامه‌های بخش جنبی دهمین نمایشگاه کتاب مازندران امشب با حضور شاعران مطرح برگزاری می‌شود.

به گزارش فارس، دهمین نمایشگاه کتاب مازندران در کیلومتر هفت جاده ساری میاندرود از 14 بهمن در حال برگزاری است و تا 20 بهمن ادامه دارد، ساعت بازدید از نمایشگاه از 9 صبح تا 20 است.