جهش تولید | چهارشنبه، ۸ بهمن ۱۳۹۹

ابراز نگرانی از مشکلات کارگران دو کارخانه بزرگ مازندران - نمایش محتوای خبر

 

 

ابراز نگرانی از مشکلات کارگران دو کارخانه بزرگ مازندران

به گزارش خبرنگار مهر، سید علی اکبر طاهایی شامگاه چهارشنبه در نشست با جامعه کارگران مازندران با اشاره به اینکه مهمترین سرمایه جمهوری اسلامی نیروی انسانی کارآمد است، اظهار داشت: مازندران امروز علاوه بر منابع طبیعی، نجابت کارگران این استان را بعنوان مهمترین سرمایه در اختیار دارد.
وی با اشاره به اینکه برای بهبود شرایط معیشتی جامعه کارگران از شاغل گرفته تا بازنشسته نتوانست اقداماتی کنداقدامات مناسبی انجام نشده است، اذعان داشت: جامعه کارگری استان برای حل مشکلات اقتصادی و معیشتی خود و خانواده در فصل برداشت مرکبات و همچنین شالیزاری برای دیگران فعالیت می کنند.

وی از نخستین مکالمه خود با وزیر اقتصاد و دارایی دولت یازدهم برای رفع مشکل کارخانجات نساجی و تامین اعتبار برای ساخت کارخانه زباله سوز مازندران خبر داد و گفت: وزیر صنعت، معدن و تجارت در حال پیگیری مشکل نساجی مازندران است.

استاندار مازندران بیان کرد: سرمایه گذار نساجی خلع ید می شود یا خیر باید کارگران را از بلاتکلیفی نجات پیدا داد زیرا کدام کارمند دولت است که بعد از بازنشستگی حقوق و سنوادت خود را دریافت نکرده باشد.

طاهایی با اشاره به اینکه در سالهای اخیر مشکلات بسیاری برای قشر کم درآمد جامعه پیش آمده است، اظهار داشت: بازنشستگان با کمترین دستمزد و حقوق نمی توانند پاسخگوی خانواده باشند.