جهش تولید | جمعه، ۱۴ آذر ۱۳۹۹

ابراز نگرانی از فروش بازیکنان تیم نساجی مازندران - نمایش محتوای خبر

 

 

ابراز نگرانی از فروش بازیکنان تیم نساجی مازندران

سید هادی حسینی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در ساری، با اشاره به بی‌مهری‌های که از جانب مسئولان اداره ورزش و جوانان مازندران به تیم ریشه‌دار نساجی مازندران می‌شود، اظهار داشت: این تیم با وجود اینکه مدیریتش در اختیار اداره‌کل سازمان ورزش و جوانان است، مورد کم‌لطفی قرار گرفت.

وی تصریح کرد: نساجی باشگاه ریشه‌دار و مردمی است و نباید مورد بی‌توجهی مسئولان ورزش مازندران قرار گیرد، عدم توجه مسئولان ورزش مازندران به این تیم موجب نگرانی طرفداران این تیم شد.

نماینده مردم قائمشهر و سوادکوه در مجلس شورای اسلامی با ابراز نگرانی از فروش بازیکنان این تیم گفت: از لحاظ قانونی مسئولان ورزش و جوانان در قبال این تیم مسئولیت دارند، چون این تیم در اختیار بخش خصوصی قرار نگرفت.

وی اضافه کرد: بدهی‌های این باشگاه روز به روز در حال افزایش است و باید در این زمینه مسئولان ورزش و جوانان مازندران به فکر راهکار مناسبی باشند.

نماینده مردم قائمشهر در مجلس شورای اسلامی خطاب به مسئولان و دست‌اندرکاران فوتبال مازندران گفت: برنامه‌ریزی مناسب برای جلوگیری از متلاشی شدن این تیم در دستور کار قرار گیرد.

وی در ادامه با ابراز نگرانی از قرار گرفتن تیم نساجی در اختیار افراد غیرمسئول گفت: مسئولان ورزش و جوانان استان در قبال هر گونه تغییرات در نساجی مازندران باید پاسخگو باشند.