سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۲۵ فروردین ۱۴۰۰

طراوت - نمایش محتوای صدا

 

 

طراوت

یکی از رسالت های صداوسیما پر نمودن اوقات فراغت مخاطبین  است .مردم ما به موسیقی وترانهای بومی ومحلی وسنتی علاقه زیادی دارند .به همین منظور وبرای تامین نظرات مخاطبین رادیو مازندران در خصوص سرودهای در خواستی طرح برنامه رادیویی طراوت تقدیم میگردد.

برنامه طراوت هر روز در مدت زمانی مشخص به صورت زنده تهیه وپخش میگردد .این برنامه با هدف ارائه موسیقی های مورد در خواست مخاطبین ابتدا شمارهای تلفن وپیامکهای رادیو را اعلام نموده وآنگاه با استفاده از تلفنها وپیامکهای شنوندگان که در خواست ترانه ویا سرودهای محلی را دارند با استفاده از منابع آرشیوی موارد در خواستی  مخاطبین را اجابت خواهیم کرد .

در خلال برنامه گوینده با استفاده از متن برنامه جملاتی از بزرگان دین ومیهن ونیز جملاتی در نظم ونثر از اهل فرهنگ  وادب که جنبه پیامهای شیرین وتاثیر گذار دارد را قرائت خواهد نمود ونیز به معرفی آثاری که پخش میشود نیز اقدام خواهد کرد.

این برنامه سعی خواهد نمود تا برای لحظات عصرگاهی مخاطبین فضای شاد ودلنشین با پخش ترانه های محلی –سنتی وپاپ فراهم نمایید تا مخاطب با آرامش خاصی ساعات باقی مانده روز را بگذراند.

 

 

عوامل برنامه:

تهیه کننده:پخش صدا

صدابردار:احمدپور

گوینده:معصومه همتیجواب‌های شاخه ای نویسنده تاریخ
سلام وقت به خیر. یک آهنگ از نوراله علیزاده رو... وحید ۱۳۹۷/۰۷/۲۷ ۱۵:۵۸

وحید
سلام وقت به خیر. یک آهنگ از نوراله علیزاده رو میخواستم برای دانلود ولی هیچ سایتی نیست اصلا ولی برنامه طراوت بعضی وقتا بخش میکنه. آهنگ هایی که در برنامه طراوت پخش میشه رو چطور میشه دانلود کرد؟ با تشکر

سلام و تشکر بابت پیامی که دادید. این برنامه به صورت زنده پخش می شود .و امکان دانلود در سایت وجود ندارد.
0 (0 آرا)
پست شده در ۱۳۹۷/۰۷/۲۷ ۱۵:۵۸

پربيننده ترين توليدات راديو

جدیدترین تولیدات رادیو