جهش تولید | جمعه، ۷ آذر ۱۳۹۹

400 نوعروس مددجو مازندرانی جهیزیه دریافت ‌می‌کنند - نمایش محتوای خبر

 

 

400 نوعروس مددجو مازندرانی جهیزیه دریافت ‌می‌کنند

حسین رمضانی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در آمل اظهار داشت: در سالروز ولادت امام رضا (ع) 400 نوعروس تحت حمایت موسسه خیریه آبشار عاطفه‌ها در سراسر استان هدیه جهیزیه می‌گیرند.

وی بیان داشت: با در نظر گرفتن میزان نیازمندی نوعروسان به آنها از 10 تا 20 میلیون ریال هدیه جهیزیه اختصاص می‌یابد.

رمضانی با اعلام اینکه دومین مرحله اهدا جهیزیه‌ها در سال جاری به مناسبت سالروز ولادت امام رضا (ع) در دهه کرامت اهدا می‌شود، یادآور شد: تعداد زیادی از نوعروسان سادات مازندرانی در روز نیمه شعبان و ولادت امام زمان(ع) هدیه جهیزیه را دریافت کردند.

رمضانی بیان کرد: هدایای جهیزیه همانند تلویزیون، یخچال، اجاق گاز، مایکروفر، وسایل چوبی و بوفه، پتو، فرش، چند تخته پشتی، ظروف چینی و لوازم برقی با توجه به نیاز افراد به آنها اختصاص می‌یابد و تعداد این هدایا در نخستین مرحله 400 هدیه است.

وی با اعلام اینکه تعداد زیادی از نوعروسان نیازمند در سطح مازندران چشم‌انتظار کمک‌های مردمی و حمایت خیران مازندرانی هستند، گفت: تعداد زیادی از نوعروسان را سراغ داریم که به دلیل نداشتن توان مالی چند سالی منتظر تکمیل جهیزیه‌های خود هستند تا به خانه بخت رفته و زندگی مشترکی را آغاز کنند.

مسئول موسسه خیریه مردم‌نهاد آبشار عاطفه‌ها در مازندران گفت: در سراسر کشور نیز 5 هزار جهیزیه در روز ولادت امام رضا (ع) به نیازمندان و نوعروسان تحت حمایت اهدا می‌شود.

رمضانی تعداد شعب آبشار عاطفه‌ها فعال در سطح شهرهای مازندران را 9 شعبه عنوان کرد و گفت: خیران و مردم نیک‌اندیش مازندران که همیشه در کارهای خیر از یکدیگر سبقت می‌گیرند می‌توانند با کمک‌های نقدی و غیرنقدی خود به یاری افراد نیازمند و بی‌سرپرست استان بشتابند.