سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | جمعه، ۲۷ فروردین ۱۴۰۰

کشف 28 کیلوگرم مواد مخدر در آمل - نمایش محتوای خبر

 

 

کشف 28 کیلوگرم مواد مخدر در آمل

محمدصادق پهلوان صبح امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در آمل از کشف و ضبط 28 کیلوگرم انواع مواد مخدر در این شهرستان خبر داد و اظهار داشت: این میزان کشفیات از ابتدای سال تاکنون از عوامل فروش و توزیع مواد مخدر کشف شده است.

وی افزود: در عملیات‌های متعدد 26 کیلو و 500 گرم انواع مواد مخدر به همراه 2 کیلو و 500 گرم شیشه ضبط شد.

فرمانده انتظامی آمل همچنین از کشف و شناسایی یک واحد صنعتی غیربهداشتی تولید کننده سویای تقلبی خبر داد و اذعان داشت: این کشف با تلاش ماموران اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس آگاهی و کارشناسان شبکه بهداشت و درمان و اداره بازرگانی شهرستان انجام شد.

این مسئول انتظامی متذکر شد: با همکاری عوامل و ماموران انتظامی این واحد مواد غذایی با بیش از یک تن سویا که از دانه‌های روغنی مورد استفاده مردم محسوب می‌شود، توقیف شد.

به گفته پهلوان افراد سودجو و فرصت‌طلب قصد داشتند با برچسب‌گذاری به نام‌ شرکت‌های معتبر محصولات غیربهداشتی خود را به بازار عرضه کنند که با دستور مقام قضایی حکم پلمب آن صادر شد.

فرمانده انتظامی آمل همچنین در مورد امحا یک تن انواع مواد مخدر مازندران در این شهرستان گفت: این اقدام برای نخستین‌بار به صورت نمادین با هماهنگی دبیر مجمع شورای هماهنگی مبارزه با موادمخدر و حضور مردم در مجاورت پل معلق و 12 چشمه این شهر به آتش کشیده می‌شود.

به گفته پهلوان، این حرکت ساعت 9 صبح روز سوم تیر ماه سال‌جاری راس صورت می‌گیرد.