سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | سه‌شنبه، ۳۰ شهریور ۱۴۰۰

کتاب شعر دفاع مقدس ویژه کودکان تدوین می‌شود - نمایش محتوای خبر

 

 

کتاب شعر دفاع مقدس ویژه کودکان تدوین می‌شود

مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان مازندران گفت: کتاب شعر دفاع مقدس ویژه کودکان زیر هفت سال در استان تدوین می‌شود.

کتاب شعر دفاع مقدس ویژه کودکان تدوین می‌شود

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان ساری، قاسم‌ عزیززاده‌گرجی بعد از ظهر امروز در جلسه هماهنگی و دفاع مقدس استان اظهار کرد: برای تهیه و تدوین کتاب باید حساسیت‌های لازم لحاظ شود، آثاری که قرار است برای کودکان تهیه شود، قبل از انتشار تا حدودی بازخورد آن تهیه شود.

وی از تدوین کتاب شعر برای کودکان با موضوع دفاع مقدس خبر داد و افزود: این کتاب برای نخستین‌‌بار در کشور تهیه و تدوین می‌شود و بیشتر مخاطبان این کتاب کودکان زیر هفت سال هستند.

مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان مازندران یادآور شد: هزینه چاپ این کتاب توسط کانون پرداخت می‌شود و قرار است که در سطح کشور به صورت گسترده نیز توزیع شود.

وی با اعلام اینکه ماهیت این کتاب بومی و محلی است، افزود: برای نخستین‌بار این کتاب در کل کشور چاپ و توزیع می‌شود.

مدیرکل کتابخانه عمومی مازندران نیز اظهار کرد: نخستین شهید روحانی کشور اهل مازندران و شهرستان ساری که در بخش چهاردانگه مازندران به دنیا آمد.

مرتضی عمرانی بیان کرد: در همین راستا نرم‌افزاری در دست تهیه است که این نرم‌افزار قرار است در کل کشور توزیع شود.

وی از اعلام آمادگی این نهاد برای تدوین کتاب در حوزه دفاع مقدس خبر داد و افزود: اختصاص قفسه کتابخانه ویژه دفاع مقدس نیز در برنامه کاری ما قرار دارد.

وی ادامه داد: این قفسه‌ها با آذین‌بندی خاصی در اختیار مخاطبان کتاب در سطح کتابخانه‌های استان قرار می‌گیرد.

عمرانی در پایان از اعلام آمادگی این نهاد برای خرید کتاب در حوزه دفاع مقدس خبر داد.