سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | جمعه، ۲۸ خرداد ۱۴۰۰

پیام روز قدس رساتر از همیشه فریاد می‌شود - نمایش محتوای خبر

 

 

پیام روز قدس رساتر از همیشه فریاد می‌شود

مدیرکل تبلیغات اسلامی مازندران از روز قدس به عنوان روز همدلی، وحدت و روز حضور گسترده امت اسلامی در صحنه شورآفرینی و اعلام همبستگی با ملت مظلوم فلسطین یاد کرد و گفت: پیام روز قدس رساتر از همیشه فریاد می‌شود.

پیام روز قدس رساتر از همیشه فریاد می‌شود

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان ساری، حجت‌الاسلام ناصر شکریان صبح امروز در جمع خبرنگاران با گرامیداشت راهپیمایی روز جهانی قدس آن را یادگار ارزشمند امام خمینی(ره) دانست و اظهار کرد: روز قدس روز دفاع از آرمان ملت مظلوم فلسطین و روز اتحاد و یکپارچگی مردم مسلمان جهان علیه رژیم غاصب اسرائیل است.

*روز قدس یادآور عظمت و دوراندیشی یک بزرگ‌مرد

وی افزود: روز قدس یادآور عظمت و دوراندیشی بزرگ مرد مبارزه با صهیونیسم غاصب یعنی حضرت امام خمینی(ره) است که در بلندای اندیشه جهاد و مقاومت خود همه زورمندان و زرپرستان دنیای مدرن را به مبارزه طلبید و با پشتیبانی امت اسلامی پشت آنان را به خاک مالید.

مدیرکل تبلیغات اسلامی مازندران ادامه داد: امروز دیگر روز قدس، روز فلسطین به تنهایی نیست، روز اسلام است، روز مستضعفان و مظلومان جهان است و روز مقاومت و مبارزه یک گروه و نژاد و قبیله نیست، روز امید و جهاد همه امت‌های مظلوم است.

وی با اشاره به اینکه انسان‌هایی که پیام الهی را پذیرفته‌اند راه سعادت را در پیش گرفته و به یقین نیز در دنیا و آخرت عاقبت نیکی خواهند داشت، خاطرنشان کرد: برخی از انسان‌ها نیز در مقابل پیام الهی مقاومت کرده‌اند.

شکریان با اشاره به اینکه در همه دوران افرادی شامل جبهه باطل بوده‌اند و امروز نیز این افراد قالب صهیونیستی به خود گرفته‌اند، افزود: صهیونیست‌ها نیز همچون گذشتگان خود در راستای حفظ منافع خود، حقوق همه ملت‌ها را زیر پا می‌گذارند.

وی با بیان اینکه صهیونیست‌ها حق سایر مردم را به دلیل منافع خود پایمال می‌کنند، ادامه داد: آنها خون‌های زیادی را می‌ریزند و این خون ریختن‌ها از نظر صهیونیست‌ها ارزشی ندارد.

استاد برجسته حوزه و دانشگاه مازندران با بیان اینکه امام خمینی (ره) پیشتاز مبارزه با خود برتربینی صهیونیست‌ها بوده است، تصریح کرد: اوج این مبارزه در تعیین یک روز در افضل‌ترین ماه‌ها به عنوان روز قدس مشاهده می‌شود.

وی با اشاره به اینکه قدس و ملت فلسطین یکی از نمادهای مظلومیت در جهان به شمار می‌رود،گفت: روز قدس روز فریاد مظلوم در مقابل خود برتر بینی صیهونیست‌ها است.

مدیر کل تبلیغات اسلامی مازندران با بیان اینکه مسلمانان در این روز به همه جهانیان می‌گویند که حقوق همه ملت‌ها باید رعایت شود، اضافه کرد: مسلمانان در روز قدس جهان را نسبت به مظلومیت مردم فلسطین و ظلم صهیونیست‌ها آگاه می‌کنند.

*پیام روز قدس رساتر از همیشه فریاد می‌شود

وی اظهار داشت: ما امروز به عنوان میراث‌دار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و انقلاب اسلامی موظف هستیم تا این پیام را رساتر از گذشته به مردم جهان برسانیم تا جایی که هیچ ظالم و مظلومی در جهان نباشد و صهیونیست‌ها از روی زمین محو شوند.

استاد حوزه علمیه مازندران از روز قدس به عنوان روز همدلی، وحدت و روز حضور گسترده امت اسلامی در صحنه شورآفرینی و اعلام همبستگی با ملت مظلوم فلسطین یاد کرد و گفت: به فرموده امام خمینی(ره) روز قدس روز اسلام است.

شکریان با بیان اینکه قدس نماد مقابله کفر و الحاد با جبهه اتحاد مسلمانان است، تصریح کرد: قدس یک سرزمین و مکان نیست، بلکه یک ایده و منش است که باید برای آن پایداری و از خود گذشتگی کرد.

عضو شورای فرهنگ عمومی مازندران با اشاره به اینکه روز قدس روز عزت مسلمانان است و حضور پرشور مردم در راهپیمایی این روز نشان دهنده عزت و عظمت آنان است، ادامه داد: حضور با شکوه احاد ملت در راهپیمایی روز جهانی قدس لبیک به ندای مقام عظمای ولایت و حمایت و پشتیبانی از ملت ستمدیده فلسطین است.

*راهپیمایان روز قدس در صف جنگ با استکبارند

استاد حوزه علمیه مازندران خاطرنشان کرد: همه مسلمانان جهان باید برای نجات فلسطین و قدس عزیز که پاره تن اسلام است متحد شوند و غده سرطانی اسرائیل را که به یقین غاصب و بی رحم است از صفحه روزگار محو سازند.

وی افزود: جرثومه فسادی مانند اسرائیل غاصب با حمایت استکبار جهانی و با قتل عام ملت مظلوم فلسطین به ناحق در این سرزمین مقدس اعلام موجودیت کرد، اما نفی هرگونه زیاده خواهی، استبداد و کشتار انسان‌های بی‌گناه و بی‌دفاع انتظار انسان‌های آزاده است و بهترین راه مقابله با این تفکر اعلام انزجار از اسرائیل غاصب است.

شکریان ضمن دعوت از همه آحاد مردم بصیر و آگاه ایران اسلامی در راهپیمایی باشکوه روز جهانی قدس و با بیان اینکه در روز جهانی قدس صحنه دنیا تبدیل به رستاخیز اسلامی می‌شود، گفت: روز جهانی قدس یک فرصت الهی است و هر کس با نیت خالص و طهارت دل در راهپیمایی روز جهانی قدس شرکت کنند خود را در ثواب مجاهدان در راه خدا شریک، و عبادت خود در ماه رمضان را کامل خواهد کرد و با عمل خود اثبات می‌کند که در صف جنگ با دشمنان خدا قرار دارد.