جهش تولید | جمعه، ۱۴ آذر ۱۳۹۹

پخش زنده والیبال دوتیم کاله مازندران و شهرداری ارومیه ساعت 17:20از سیمای مازندران - نمایش محتوای خبر

 

 

پخش زنده والیبال دوتیم کاله مازندران و شهرداری ارومیه ساعت 17:20از سیمای مازندران

.

پخش زنده والیبال دوتیم کاله مازندران و شهرداری ارومیه ساعت 17:20از سیمای مازندران

به گزارش روابط عمومی مرکز ،هفته هشتم لیگ برتر والیبال، امروز، چهارم آذر با شش دیدار پیگیری می‌شود که مسابقه دو تیم کاله مازندران و شهرداری ارومیه در آمل، حساس‌ترین مسابقه این هفته خواهد بود.

هفته هشتم رقابتهای لیگ برتر والیبال امروز چهارم آذرماه در شهرهای زاهدان، گنبد، تهران، آمل، مشهد و اردکان برگزار خواهد شد. تیم والیبال شهرداری ارومیه که با ۱۹ امتیاز صدر جدول این رقابتها را در اختیار دارد در هفته هشتم مهمان کاله مازندران در سالن پیامبر اعظم (ص) این شهر خواهد بود. سیمای مازندران این بازی را به تهیه کنندگی عباس اسماعیل تبار و گزارشگری حمید کلانتری به طور زنده پخش می کند.
کاله به رغم میزبانی در این مسابقه، تماشاگران خود را به دلیل حکم کمیته انضباطی همراه نخواهد داشت، بنابراین بهروز عطایی باید تنها به همت و توان بازیکنان خود برای مبارزه با شهرداری ارومیه حساب باز کند. تیم کاله در حال حاضر با ۱۴ امتیاز (چهار برد و سه شکست) در رتبه چهارم جدول قراردارد و اگر مغلوب شهرداری ارومیه شود، ماندنش در این جایگاه بعید به نظر می‌رسد. اما شهرداری ارومیه حتی اگر مغلوب کاله شود، در صدر جدول باقی خواهد ماند.