جهش تولید | سه‌شنبه، ۱۱ آذر ۱۳۹۹

وضعیت زندگی شهرنشیان غرب مازندران تا حدودی به حالت عادی برگشت - نمایش محتوای خبر

 

 

وضعیت زندگی شهرنشیان غرب مازندران تا حدودی به حالت عادی برگشت

ربیع فلاح  عصر سه شنبه در پایان جلسه ستاد بحران در محل فرماندای نوشهر در گفت و گو با خبرنگاران از همراهی و صبوری مردم قدردانی کرد و افزود : وضعیت راه های روستایی همچنان مشکل اصلی امداد رسانی است.

وی با بیان اینکه تمامی ماشین آلات و تجهیزات راهداری برای بازگشایی راه های اصلی و فرعی روستاها به کار گرفته شده است، ادامه داد : برای بازکردن جاده های روستایی با کمبود تجهیزات ماشینی رو به رو هستیم.

استاندار مازندران علت اصلی تبدیل شدن بارش برف سنگین به بحران را قطعی برق بر اثر پارگی سیم ها برشمرد و گفت : مدیریت بحران از آغاز به صورت جهادی وارد صحنه شد و خوشبختانه با فعالیت های فشرده و سنگینی که در دو روز گذشته صورت گرفت در حال حاضر شهروندان در استفاده از انرژی مشکلی ندارند.

نماینده عالی دولت در مازندران از حضور نمایندگان وزارتخانه ها و کمیسیون های مختلف مجلس شورای اسلامی در منطقه قدردانی کرد و اظهار داشت : تمامی تمهیدات برای کاهش دغدغه مردم اندیشیده شده است.

وی با اشاره به حضور تمامی مسوولان و مردم برای حل مشکلات در منطقه ، افزود : آسیب به زیر ساخت های استان در حوزه های مختلف تاسیسات برقی ،آب و راه ها جدی است ولی هنوز برآوردی از خسارت ها نشده است.

استاندار مازندران گفت : در حال حاضر نگرانی اصلی ما معطوف به روستاییان است.

ˈکمال علی پور ˈ نماینده مردم قائمشهر ، جویبار ، سوادکوه و سیمرغ در مجلس شورای اسلامی هم گفت: نمانیدگان مجلس برای کمک به حل مشکلات زیر ساختی بررسی دقیقی را انجام می دهند.

وی با بیان اینکه پس از برآورد خسارت های ناشی از برف و یخبندان ، مجلس برای تخصیص اعتبار ویژه ،تسهیلات و یا کمک بلاعوض تصمیم گیری خواهد کرد، افزود : همه مردم و مسوولان در منطقه حضور فعالی دارند.

علی پور از مردم مازندران خواست تا همچنان با همکاری و مشارکت به منظور حل مشکلات ،با مسوولان همراه باشند.

علی پور به همراه نمایندگانی از کمیسیون های شوراهای داخلی ، عمران، انرژی و کشاورزی مجلس امروز وارد غرب مازندران شد.(ایرنا)