سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | یک‌شنبه، ۲۲ فروردین ۱۴۰۰

والیبالیست‌های کاله جوان در خانه میزبان اتحاد جوان همدان هستند - نمایش محتوای خبر

 

 

والیبالیست‌های کاله جوان در خانه میزبان اتحاد جوان همدان هستند

تیم والیبال کاله جوان مازندران در هفته سیزدهم لیگ دسته یک باشگاه‌های کشور فردا به مصاف والیبالیست‌های اتحاد جوان همدان می‌روند.

والیبالیست‌های کاله جوان در خانه میزبان اتحاد جوان همدان هستند

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان آمل، تیم والیبال کاله جوان مازندران در هفته سیزدهم لیگ دسته یک باشگاه‌های کشور عصر فردا چهارشنبه به مصاف والیبالیست‌های اتحاد جوان همدان می‌روند.

شاگردان احمد فتاح در سالن ورزشی سرپوشیده پیامبر اعظم آمل میزبان نماینده همدان هستند.

در ششمین هفته دور برگشت لیگ دسته یک والیبال باشگاه‌های کشور جام «شهدای منا» 6 دیدار در شهرهای مختلف برگزار می‌شود که علاوه بر آمل، شهرهای مهاباد، تهران، ورامین و کرمان میزبان حریفان هستند.

محمدرضا کاویانی و حامد گرجی داوران این دیدار حساس هستند که اسماعیل صباغ در ان ناظر و نماینده فدراسیون والیبال است.

کاله جوان مازندران که هیچ امیدی به صعود مرحله آینده لیگ دسته یک ندارد در دیدار خانگی به فکر کسب سه امتیاز است تا با حمایت هواداران آملی به این مهم دست یابد.

والیبالیست‌های اتحاد جوان همدان با هشت پیروزی 25 امتیاز داشته و رقابت بسیار نزدیک با تیم‌های دوم و چهارم لیگ نخست جدول دارند.

با توجه به اینکه بازیکنان کاله جوان در دیدار رفت سه بر یک مغلوب نماینده همدان شدند فردا برای ششمین پیروزی خود در لیگ دسته یک تلاش دارند.

والیبالیست‌های کاله مازندران سعی دارند تا با استفاده از دیدار خانگی و محرومیت دو بازیکن و سرپرست حریف همدانی پیروزی را سرلوحه کار قرار دهند.