سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | جمعه، ۲۷ فروردین ۱۴۰۰

هفته ششم لیگ برتر والیبال/جدال بلندقامتان مازنی برای صعود - نمایش محتوای خبر

 

 

هفته ششم لیگ برتر والیبال/جدال بلندقامتان مازنی برای صعود

هفته ششم رقابت های لیگ برتروالیبال مردان ایران فردا یکشنبه 23 آبان ماه در 6 شهر کشور پیگیری می شود و2 نماینده مازندران کاله آمل وعمران ساری دربرابر حریفان خود پارسه تهران و اراک قرار می گیرند.

هفته ششم لیگ برتر والیبال/جدال بلندقامتان مازنی برای صعود

به گزارش خبرنگارایرنا تیم نام آورکاله آمل که با 4 امتیاز در رده یازدهم جدول دوازده تیمی این رقابت ها قرار دارد، درسومین دیدارخانگی خود درفصل جاری میزبان تیم پارسه تهران است که با 10 امتیاز در رده سوم جدول این رقابت ها قرار دارد.
تیم کاله که از تیم های نام آور مازندران و ایران در رقابت های والیبال مردان به حساب می آید و در کارنامه درخشانش کسب قهرمانی باشگاه های کشور و آسیا را دارد، فصل جاری با بدشانسی شروع کرد و در چهار دیدار مغلوب حریفانش شد .
تیم کاله آمل در حالی هفته ششم این رقابت ها فردا عصر در ورزشگاه خانگی خود میزبان تیم پارسه تهران است که بهروز عطایی سرمربی کاله در این دیدار همانند دیدار با خاتم اردکان به دنبال رقم زدن نتایج خیره کننده و کسب سه امتیاز برای رفتن به رده بالاتر جدول است.
*** عمران شهرداری ساری
تیم نوبنیاد عمران شهرداری ساری که نخستین بار لیگ برتروالیبال مردان ایران را تجربه می کند با هوشمندی سرمربی و بازیکنان جوان و جویای نامشان توانستند در سه دیدار این رقابت ها پیروز از زمین خارج شوند و با کسب 9 امتیاز جایگاه خود را در کمرکش ( رده ششم) جدول 12 تیمی تثبیت کند.
این تیم در صورت برد در برابر تیم شهرداری اراک در خانه حریف می تواند تا رده چهارم این رقابت ها خود را بالا بکشد و به نظر می رسد این امکان برای نماینده مازندران به خصوص شهر ساری وجود دارد که با شکست تیم ته جدولی اراک به این مهم دست یابد.
تیم اراک از پنج بازی گذشته اش در این رقابت ها با کسب 4 امتیاز در رده 9 جدول این بازی ها قرار دارد.
سرمربی تیم عمران شهرداری ساری می گوید که بازیکنانش با برد در برابر تیم قدرتمند شهرداری تبریز در بازی خانگی هفته گذشته انگیزه زیادی برای دیدار با شهرداری اراک دارند.
بهزاد محمودی ابراز امیدواری کرد تا بازیکنانش بتوانند با بازی خوب و هماهنگشان در این دیدار بیرون از خانه سه امتیاز بازی را کسب و به رده بالاتر جدول صعود کنند.
وی افزود : ما در نخستین تجربه در رقابت های لیگ برتر والیبال به دنبال بقاء در لیگ برتر و نیم نگاه به رده میانی رو به بالا جدول هستیم و امیدواریم این مهم رقم بخورد.
سرمربی کاله آمل که تیمش نخستین برد نیم فصل جاری رقابت های والیبال لیگ برتر را هفته گذشته در اردکان یزد تجربه کرد گفت که استارت بازی برای تیمش از هفته پنجم شروع شده و بازیکنان جوانش با روند رو به رشدی که دارند یکی از شگفتی سازان لیگ خواهند بود.
بهروز عطایی هم ابراز امیدواری کرد تا تیم کاله آمل با بازیکنان جوانی که در فصل جاری این رقابت ها به خدمت گرفته بتواند از جایگاه این تیم و والیبال مازندران دفاع کند.
مازندران 2 تیم در رقابت های والیبال لیگ برتر مردان ایران دارد که هر 2 تیم از سوی بخش خصوصی و نیمه دولتی اداره می شود
و2 بازیکن ثابت تیم ملی ایران از بازیکنان این استان هستند.