جهش تولید | جمعه، ۱۴ آذر ۱۳۹۹

نقد‌ شدن 50 میلیارد تومان برای پیمانکاران محور سوادکوه - نمایش محتوای خبر

 

 

نقد‌ شدن 50 میلیارد تومان برای پیمانکاران محور سوادکوه

فرماندار سوادکوه از نقد‌شدن 50 میلیارد تومان برای پیمانکاران محور سوادکوه و تلاش برای جذب اعتبارات جدید خبر داد.

نقد‌ شدن 50 میلیارد تومان برای پیمانکاران محور سوادکوه

عبدالجواد توحیدی‌مقدم در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان سوادکوه با اشاره به اینکه مصوبه نصب جدا‌کننده بین خطوط با مانع بتنی و ایجاد سرعت‌گیر در منطقه بالا‌زیراب بخش زیراب شهرستان سوادکوه مربوط به زمان گذشته بود که با ممانعت مردمی متوقف شده بود، بیان داشت: نصب جدا‌کننده بین خطوط با مانع بتنی و ایجاد سرعت‌گیر در منطقه بالا‌زیراب بخش زیراب شهرستان سوادکوه با همکاری مردم و اداره راه و شهر‌سازی در حال نصب است.

وی با بیان اینکه همکاری مردم با برنامه‌های مربوط به ایمنی جاده‌ها نقش مهمی در کاهش تصادفات و ترافیک دارد، اظهار کرد: تصمیم جدی برای نصب خدمات ایمنی در مناطق حادثه‌خیز محور سوادکوه که با ممانعت مردمی متوقف شده بود و پس از ایجاد تصادف‌های مختلف با در‌خواست اهالی در این محور اجرایی می‌شود.

فرماندار سوادکوه به برگزاری جلسه شورای ترافیک شهرستان سوادکوه با حضور مسؤولان استانی و شهرستانی خبر داد و خاطر‌نشان کرد: ایجاد مانع بتنی، چراغ چشمک‌زن، دور‌برگردان و ایمن‌سازی جاده از تصمیمات جلسه شورای ترافیک سوادکوه برای منطقه بالا‌زیراب محور سوادکوه بود.

وی بر پیگیری استاندار مازندران و تلاش نمایندگان سوادکوه در مجلس شورای اسلامی برای محور سوادکوه اشاره کرد و با بیان اینکه طرح تعریض محور سوادکوه طرحی ملی است و اظهارنظر‌های کارشناسی و مدیریتی و تصمیمات در همان سطح انجام می‌شود، افزود: همه توان شهرستانی برای انعکاس مشکلات محور سوادکوه به مسؤولان استانی و ملی و پیگیری وضعیت آن است.

توحیدی‌مقدم از نقد‌شدن 50 میلیارد تومان بودجه قول‌داده‌شده به پیمانکاران محور سوادکوه خبر داد و گفت: تلاش برای جذب بودجه‌های جدید در حال انجام است.