جهش تولید | چهارشنبه، ۱۲ آذر ۱۳۹۹

موفقیت 2 کشتی‌گیر زیراب در مسابقات کشتی مازندران - نمایش محتوای خبر

 

 

موفقیت 2 کشتی‌گیر زیراب در مسابقات کشتی مازندران

رئیس هیأت کشتی زیراب سوادکوه از موفقیت 2 کشتی‌گیر زیراب در مسابقات کشتی مازندران خبر داد.

موفقیت 2 کشتی‌گیر زیراب در مسابقات کشتی مازندران

به گزارش خبرگزاری فارس در شهرستان سوادکوه، حیدر عباس‌نژاد صبح امروز در جلسه هیأت کشتی زیراب سوادکوه با تسلیت سالروز شهادت امام حسین (ع) به لزوم الگو‌گیری از راه و روش امامان معصوم تاکید کرد و گفت: صبر، شرافت، ادب و دینداری از مهم‌ترین صفات امامان معصوم است که ورزشکاران با اطاعت از آنان در ابعاد ورزشی و فرهنگی هم به مدارج مورد انتظار دست پیدا کنند.

وی به برگزاری مراسم عزاداری سالار شهیدان در سالن کشتی شهید محسن احمدی با حضور ورزشکاران و مداحی و سخنرانی اشاره کرد و افزود: برگزاری برنامه‌های فرهنگی و دینی در کنار فعالیت‌های تخصصی ورزشی برای سلامت روحی و جسمی ورزشکاران در اولویت قرار گیرد.

رئیس هیأت کشتی زیراب سوادکوه از موفقیت 2 کشتی‌گیر زیراب سوادکوه در مسابقات کشتی آزاد قهرمانی بزرگسالان استان مازندران در بابل خبر داد و خاطر‌نشان کرد: حمید خلیلی در وزن 57 کیلو‌گرم به مقام قهرمانی و سبحان محمد‌زاده در وزن 70 کیلو‌گرم به مقام نائب قهرمانی در مسابقات کشتی آزاد قهرمانی بزرگسالان استان مازندران دست یافتند.

عباس‌نژاد از آغاز تفکیک کلاس‌های کشتی در رده‌های سنی مختلف خبر داد و گفت: کلاس‌های خرد‌سال، نونهال، نوجوان، جوان و بزرگ‌سال در روز‌های زوج و فرد و با حضور هشت مربی به صورت تفکیک شده در سالن شهید احمدی زیراب برگزار می‌شود.