جهش تولید | یک‌شنبه، ۱۰ اسفند ۱۳۹۹

ملی‌پوشان بسکتبال با ویلچر ایران در آمل اردو زدند - نمایش محتوای خبر

 

 

ملی‌پوشان بسکتبال با ویلچر ایران در آمل اردو زدند

به گزارش خبرگزاری فارس از آمل، دومین مرحله اردوی آماده‌سازی تیم ملی بسکتبال با ویلچر جانبازان و معلولان کشور از صبح امروز در سالن ورزشی پیامبر اعظم (ص) آمل آغاز شد.

ریاست انجمن بسکتبال با ویلچر منطقه سه کشور در حاشیه برگزاری این اردو در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی فارس در آمل گفت: هم‌اکنون شاهد برگزاری دومین مرحله اردوی آماده‌سازی تیم ملی بسکتبال با ویلچر جانبازان و معلولان در این شهرستان هستیم.

مسعود فلاح افزود: اعضای تیم ملی بسکتبال با ویلچر با ترکیب کامل خود با هدایت عباس آقاکوچکی سرمربی و رئیس انجمن بسکتبال با ویلچر جانبازان و معلولان کشور وارد این شهر شدند و کار خود را در سالن ورزشی 2 هزار نفری پیامبر اعظم (ص) در دو نوبت صبح و عصر دنبال می‌کنند.

فلاح با اشاره به اینکه اردوی ملی‌پوشان در آمل یک هفته‌ای است، اضافه کرد: حدود 20 بازیکن، عوامل کادر فنی و اجرایی تا 13 خردادماه سال جاری در آمل به سر می‌برند.

سرمربی تیم لیگ برتری بسکتبال با ویلچر آمل با بیان اینکه ملی‌پوشان خود را برای حضور مقتدرانه در مسابقات جهانی و پارآسیایی کره‌جنوبی آماده می‌کنند، تصریح کرد: حدود 14 جلسه تمرین نیز برای ملی‌پوشان در سالن دو هزار نفری پیامبر اعظم (ص) در برنامه گنجانده شده است.

دبیر کمیته پیشکسوتان انجمن بسکتبال با ویلچر کشور در مورد بازی تدارکاتی ملی‌پوشان ادامه داد: تیم ملی بسکتبال بزرگسالان دیدار تدارکاتی را با تیم لیگ برتری بسکتبال با ویلچر آمل دارد که این بازی ساعت 17 عصر روز 12 خردادماه سال جاری همزمان با ولادت با سعادت حضرت ابوالفضل (ع) و روز جانباز در سالن ورزشی سرپوشیده پیامبر اعظم (ص) آمل دنبال می‌شود.

فلاح با اشاره به اینکه این شهرستان سال گذشته میزبان آخرین مراحل اردوی تیم ملی بسکتبال بزرگسالان بود، گفت: علاقه‌مندان به ورزش بسکتبال با ویلچر می‌توانند از امروز به مدت یک هفته صبح‌ها از ساعت 10 تا 12 و عصرها از ساعت 17 تا 19 تمرینات ملی‌پوشان را زیر نظر بگیرند.