سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | یک‌شنبه، ۲۲ فروردین ۱۴۰۰

مسابقات قهرمانی بسکتبال با ویلچر پیشکسوتان برگزار می‌شود - نمایش محتوای خبر

 

 

مسابقات قهرمانی بسکتبال با ویلچر پیشکسوتان برگزار می‌شود

مسعود فلاح امروز در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی فارس در آمل با اعلام برگزاری دومین دوره مسابقات قهرمانی بسکتبال با ویلچر پیشکسوتان کشور به میزبانی اصفهان اظهار داشت: این مسابقات از 11 آذرماه به مدت سه روز کار خود را دنبال می‌کند.

وی با اعلام اینکه نخستین دوره رقابت‌های پیشکسوتان بسکتبال با ویلچر کشور نیز سال گذشته با تلاش و حمایت باشگاه فولاد ماهان اصفهان در این استان برگزار شد، از میزبانی دائمی اصفهان و باشگاه فولاد ماهان خبر داد.

دبیر کمیته پیشکسوتان انجمن بسکتبال با ویلچر کشور با بیان اینکه امسال این رقابت‌ها با حضور 10 تیم از استان‌های مختلف کشور پیگیری می‌شود، تصریح کرد: تیم‌های فولاد ماهان اصفهان، تبریز، آذربایجان غربی، ایلام، تهران، لرستان، مازندران، خراسان رضوی، خراسان شمالی و قم برای شرکت در مسابقات اعلام حضور کردند.

فلاح با اشاره به اینکه سال گذشته این دوره از مسابقات نخستین فعالیت خود را تجربه کرد، اذعان داشت: این رقابت‌ها با حضور هشت تیم تینا و فولاد ماهان از اصفهان، هیئت لرستان، خراسان رضوی، پرتو شمس تهران، مازندران، آذربایجان شرقی و غربی همراه بود و از سطح کیفی بالایی برخوردار بود که به ترتیب تیم‌های فولاد ماهان اصفهان، پرتو شمس، مازندران و تینای اصفهان جایگاه اول را تا چهارم را به دست آوردند.

رئیس انجمن بسکتبال با ویلچر منطقه سه کشور با تاکید اینکه مدیرعامل باشگاه فولاد ماهان سپاهان میزبانی دائمی این رقابت‌ها را بر عهده گرفت، گفت: دبیرخانه دائمی کمیته پیشکسوتان دنیز در این شهر مستقر شد.