جهش تولید | سه‌شنبه، ۳۰ دی ۱۳۹۹

لزوم تبلیغات گسترده‌ برای جذب جوانان به ورزش - نمایش محتوای خبر

 

 

لزوم تبلیغات گسترده‌ برای جذب جوانان به ورزش

امام جمعه سرخ‌رود گفت: باید در مدارس، مساجد و مکان‌های عمومی تبلیغات گسترده‌ای برای جذب جوانان و نوجوانان به ورزش صورت بگیرد.

به گزارش خبرگزاری فارس از محمودآباد، حجت‌الاسلام سید محمود موسوی‌آملی به مناسبت هفته تربیت‌بدنی و ورزش در دیدار با سرپرست اداره ورزش و جوانان محمودآباد، مسؤول نمایندگی اداره ورزش و جوانان سرخ‌رود و مسؤولان هیأت‌های ورزشی، با اشاره به فواید ورزش و تأثیرات آن بر روی جوانان، افزود: جذب جوانان به ورزش و میادین ورزشی و صرف انرژی و فعالیت جوانان در میادین و محیط‌های سالم ورزشی می‌تواند آنان را از بسیاری از انحرافات، خطرها و آسیب‌های اجتماعی جامعه کنونی مصون نگه دارد.

وی تبلیغ و اطلاع‌رسانی را در گرایش جوانان به ورزش بسیار موثر دانست و افزود: باید در مدارس، مساجد و مکان‌های عمومی تبلیغات گسترده‌ای برای جذب جوانان و نوجوانان به ورزش صورت بگیرد.

مسؤول نمایندگی اداره ورزش و جوانان سرخ‌رود نیز بیان کرد: ورزش یکی از مهم‌ترین و اساسی‌ترین راهکارها برای پیشگیری از جرائم است.

یاسر ابراهیم‌زاده به فرمایش مقام معظم رهبری درباره تأکید به ورزش اشاره کرد و گفت: مقام معظم رهبری امر به ورزش را امر به معروف می‌دانند که همین مسئله نشان از جایگاه و اهمیت مقوله ورزش در سطح جامعه است.

وی گزارشی از فعالیت‌های صورت گرفته در بخش سرخ‌رود را ارائه کرد و گفت: توجه به ورزش به منظور فراهم کردن زمینه برای حضور حداکثری مردم یکی از مهم‌ترین محورهای هفته تربیت‌بدنی است.