سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | سه‌شنبه، ۱ تیر ۱۴۰۰

فرمانده سپاه ناحیه ساری : مقابله با ترفند دشمن امری مهم برای بسیج سازندگی است - نمایش محتوای خبر

 

 

فرمانده سپاه ناحیه ساری : مقابله با ترفند دشمن امری مهم برای بسیج سازندگی است

سرهنگ پاسدار ˈغلامرضا شریعتیˈ عصر روز پنجشنبه در همایش سفیران خدمت بسیج سازندگی شهرستان ساری افزود: وقتی از انقلاب ما به عنوان ادامه حرکت انبیا نام برده می شود یعنی فواید و خاصیت آنها هم شبیه یکدیگر است و در پیچ تاریخی انقلاب به فرموده مقام معظم رهبری باید در صدر کار بر آمد و فشار های سیاسی و اقتصادی را خنثی کرد.

وی که در جمع شماری از مسوولین استانی، فرماندهان و گروه های بسیج سخن می گفت ، اظهارداشت: دشمن رگ اصلی حیات، یعنی معاش مردم را مورد تهدید قرار داده است تا مردم را برای دست کشیدن از نظام اسلامی به زانو در آورد.

وی با اشاره به کارگیری همه توان دشمن در حوزه اقتصاد و تمرکز بر ارتزاق ملت با ایجاد گرانی، این موضوع را توطئه و تحدید جدی دشمن دانست و تاکید کرد: در این عرصه نیز مردم باید هوشیارانه صبر کرده و مسئولین تدبیر نمایند تا از آرمان ها و اهداف نظام محقق گردد.

فرمانده سپاه ناحیه ساری ادامه داد: در همین راستا بسیج سازندگی اولین ماموریتی که اتخاذ می نماید شناسایی ترفند ها و مقابله با آسیب های دشمنان است تا در حوزه اقتصاد حماسه ای مبتنی بر اقتصاد مقاومتی با اتکا به منابع داخلی، قناعت، حرفه آموزی و آشنایی با کار و تولید ملی ایجاد نماید.

وی مدیران حاضر در رده های مختلف و فرماندهان پایگاه ها و حوزه های مقاومت را از ارکان حفظ نظام برشمرد و گفت: راه برون رفت از فشار اقتصادی و تهدیدات دشمن از طریق استقامت، صبر، پشتکار و کار مفید مردم و درایت این مدیران میسر خواهد بود.