سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | یک‌شنبه، ۲۲ فروردین ۱۴۰۰

عملیات مبارزه با قاچاقچیان صید ماهی در سواحل مازندران اجرا می‌شود - نمایش محتوای خبر

 

 

عملیات مبارزه با قاچاقچیان صید ماهی در سواحل مازندران اجرا می‌شود

فرمانده انتظامی مازندران گفت: عملیات مبارزه با قاچاقچیان صید ماهی در 16 مرحله در سواحل مازندران اجرا می‌شود.

عملیات مبارزه با قاچاقچیان صید ماهی در سواحل مازندران اجرا می‌شود

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان ساری، صبح امروز مانور مبارزه با قاچاقچیان صید ماهی در دریای مازندران با همکاری نیروی انتظامی، یگان حفاظت آبزیان شیلات مازندران، دریابانی و پشتیبانی در سواحل مازندران آغاز شد.

سردار مسعود جعفری‌نسب در حاشیه این مراسم در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: عملیات مبارزه با قاچاقچیان صید ماهی در 16 مرحله در سواحل مازندران اجرا می‌شود.

وی افزود: نیروی انتظامی به‌ منظور صیانت از انفال عمومی با صیادانی که صید غیرمجاز از دریای مازندران را دارند برخورد قانونی می‌کند.

فرمانده انتظامی مازندران با بیان اینکه حراست از دریا تکلیف عمومی است، اضافه کرد: مراقبت از انفال عمومی با انجام آموزش‌های مستمر از وظایف ما است.

این مسئول به اجرای دستورالعمل صید و صیادی در زمان مشخص صیادی اشاره کرد و گفت: افراد بومی که با صید امرار معاش می‌کنند می‌توانند با رعایت موازین شیلاتی و گرفتن مجوز فعالیت کنند.

جعفری‌نسب با اعلام اینکه نیروی انتظامی با همکاری قوه قضاییه با فروشندگان ماهیان غیرمجاز در بازار ماهی‌فروشان برخورد می‌کند، افزود: از امروز تا 20 فروردین 95 زمان صید ماهیان استخوانی تمام می‌شود.

وی با تأکید براینکه حرمت ماهیگیری در دریا نباید شکسته شود، گفت: نیروی انتظامی با باندهای قاچاق ماهیان مبارزه و برخورد می‌کند.