سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | سه‌شنبه، ۱ تیر ۱۴۰۰

رییس دیوان عالی کشور: ولایت فقیه ستون نظام جمهوری اسلامی است - نمایش محتوای خبر

 

 

رییس دیوان عالی کشور: ولایت فقیه ستون نظام جمهوری اسلامی است

به گزارش خبرنگار ایرنا،آیت الله ˈمحسنی گرکانیˈ شامگاه سه شنبه در مراسم گرامیداشت شهادت نواب صفوی که در مسجد جامع قائمشهر برگزار شد ، گفت:ولایت فقیه بعنوان یک ضرورت برای کشور و نظام جمهوری اسلامی خنثی کننده تمامی دشمنی های کشورهای مستکبر است.

وی فروپاشیدن انسجام ملت را خواست و هدف دشمنان دانست و عنوان کرد:دشمنان با درک اثرگذاری ولایت فقیه در انسجام بخشی کشور ایران، موضع ضربه زدن به این نظام را جدایی ملت از ولی فقیه می دانند.

رییس دیوان عالی کشور با تاکید بر اینکه دشمنان بدنبال ملتی بدون انسجام هستند ، گفت:هوشیاری و حضورمداوم مردم مسلمان ایران در صحنه های مختلف تمامی توطئه ها و خواست دشمنان را نقش برآب کرده است .

وی ادامه داد: این حضور همیشگی و گوش به فرمان ولایت فقیه بودن ، برای دشمنان چاره ای بجز عقب نشینی در برابر خواست ملت نگذاشته است.

آیت الله محسنی گرکانی ، ملت فاقد ولایت فقیه را ملتی ضعیف در مقابل دشمنی ها دانست و گفت: وضعیت کنونی کشورها ناشی از همین نداشتن عنصر وحدت آفرین ولایت فقیه است .

وی درادامه از شهید نواب صفوی و شهدای فداییان اسلام بعنوان افرادی نام برد که برای آگاهی بخشی ملت نسبت به جور و فساد شاهنشاهی از خود گذشتند.

رییس دیوان عالی کشور اظهارداشت: شهدای فداییان اسلام برای اهداف اسلامی و دینی بدون هیچ ترس و واهمه ای از جان خود گذشتند و در این راه به شهادت رسیدند.