جهش تولید | دوشنبه، ۱۸ اسفند ۱۳۹۹

روحیه پهلوانی ورزشکاران بر قهرمانی اولویت داشته باشد - نمایش محتوای خبر

 

 

روحیه پهلوانی ورزشکاران بر قهرمانی اولویت داشته باشد

امام جمعه موقت زیراب سوادکوه گفت: روحیه پهلوانی ورزشکاران بر قهرمانی آنان اولویت داشته باشد و مسؤولان از مدال‌آوران تجلیل کنند تا انگیزه‌ای برای تقویت ورزش در جامعه باشد.

روحیه پهلوانی ورزشکاران بر قهرمانی اولویت داشته باشد

به گزارش خبرگزاری فارس از سوادکوه، حجت‌الاسلام علی رضا‌نژاد در خطبه‌های نماز جمعه زیراب سوادکوه با تسلیت شهادت امام زین‌العابدین (ع) به سبک زندگی اسلامی از دید‌گاه ایشان اشاره کرد و گفت: همنشینی با صالحان و علما، رعایت تقوا و پرهیز‌کاری، توجه به خوراک و رفتار از سبک‌های زندگی اسلامی است.

وی با بیان اینکه ورزش در ابعاد جسمی و روحی مورد تأکید بزرگان دین ما است به هفته تربیت‌بدنی اشاره کرد و افزود: روحیه پهلوانی ورزشکاران بر قهرمانی آنان اولویت داشته باشد و مسؤولان از مدال‌آوران تجلیل کنند تا انگیزه‌ای برای تقویت ورزش در جامعه باشد.

امام جمعه موقت زیراب سوادکوه با اشاره به روز نابینایان و با اشاره به اینکه ارزش سلامتی با مشاهده مریضی و نقص بیشتر نمایان می‌شود، سالروز شهادت آیت‌الله اشرفی و شهید روح‌الله عمادی شهید مدافع حرم سوادکوه و رحلت آیت‌الله مهدوی‌کنی را گرامی داشت.

رضا‌نژاد به باز‌گشایی دانشگاه‌ها اشاره کرد و با بیان اینکه وجود چهار دانشگاه از برکات نظام اسلامی در شهرستان سوادکوه است، گفت: پویایی دانشگاه‌ها به نفع شهرستان است و خانواده‌ها و متولیان در این زمینه همکاری و تلاش کنند.