سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | پنج‌شنبه، ۲۶ فروردین ۱۴۰۰

رایزنی مجلس برای جلوگیری از حذف کشتی از المپیک - نمایش محتوای خبر

 

 

رایزنی مجلس برای جلوگیری از حذف کشتی از المپیک

سید هادی حسینی در سوادکوه با تبریک قهرمانی تیم کشتی آزاد کشور در مسابقات قهرمانی جام جهانی 2013 تهران عنوان کرد: برگزاری موفق جام جهانی 2013 تهران و پیگیری‌های مختلف موجب می‌شود تا نگاه‌های مربوط به حذف کشتی از المپیک را تغییر دهیم.

باخت کشتی فرنگی ناشی از بداخلاقی بود

سخنگوی فراکسیون ورزش در مجلس شورای اسلامی که سابقه مدیریت برگزاری جام جهانی کشتی 2006 ساری در زمان مدیرکلی تربیت بدنی سابق مازندران را در کارنامه خود دارد، با تأکید بر این‌که باید کشتی فرنگی را می‌بردیم و این باخت ناشی از یک بداخلاقی بود، خاطرنشان کرد: المپیکی‌های فرنگی باید در این مسابقات که ما میزبان بودیم، شرکت می‌کردند.

قهرمانی تیم ملی کشتی آزاد قابل پیش‌بینی بود

نماینده سوادکوه، قائم‌شهر، جویبار و سیمرغ در مجلس شورای اسلامی با تقدیر از حضور گسترده مردم و نمایندگان مجلس در مسابقات کشتی آزاد گفت: بعد از برگزاری قدرتمندانه کشتی آزاد در روز اول، قهرمانی تیم کشتی آزاد را پیش‌بینی می‌کردم.

وی از رایزنی با دفتر رئیس جمهور برای حضور رئیس جمهور در فینال این مسابقات خبر داد و افزود: حضور رئیس جمهور اقدام مناسبی در فضای ورزشی بوده است.

مهدی تقوی مراقب حواشی‌ها باشد

حسینی با اشاره به شکست مهدی تقوی در دیدار فینال گفت: مهدی تقوی مراقب حواشی‌ها باشد و در روز نیمه نهایی و فینال خوب کشتی نگرفت.

وی با بیان این‌که مهدی تقوی کشتی‌گیر پاک و بزرگی است، خاطرنشان کرد: مهدی تقوی توانایی حضور در چندین المپیک و مسابقات جهانی و کسب عناوین برتر را دارد.